Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok? Mit csinálok...

Miért nem fogyok? Mit csinálok rosszul? Turelmetlen lennek?

Figyelt kérdés

Június 14.en lesz 1 honapja, hogy elkezdtem edzeni es egeszsegesen etkezni. 1.-2. heten fogytam 4 kg-t, igen 4 kg-t. Azóta mertem megint magam es gyakorlatilag ugyanannyi vagyok, mint voltam. Az 1200kaloriat nem lepem tul. Magas feherje tartalmú az etrendem, alacsony szenhidrat es alacsony zsírtartalmú. Súlyzós edzesem van, es foleg fenekre fokuszalok, ezert: 3 nap labas edzes, egy kar+ hát es egy hasas nap. Egyszeruen nem ertem miért nem vagyok kevesebb. Max a ruhakon veszem eszre h nem feszulnek annyira. De olyan helyeken van izmom ahol eddig nem ereztem, ennyit. Ha lehajolok es megfogdosom a combom hatul tok feszes es erezni h izom. Kerlek segítsetek miért van, hogy nem fogyok.

Elore is köszönöm



2021. jún. 5. 23:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kicsit változtattam. Edzes előtt beviszek egy kis szenhidratot. 2db kocka csoki, az edzes jobban megy, tovább birom. Azóta mertem magam megint -5,45kg. A ruhákon is latszik. Plusz azóta megjegyeztek munkaban is h a derekem olyan mintha fuzo lenne rajtam. Ugyh szepen haladok. A sulyzora azota ment +5kg.

Alig varom hogy szep feszes es formas legyek.

2021. jún. 12. 01:42
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez túl gyors, úgyhogy egy kicsit emeld a kalóriát. Ha túl gyorsan adod le, akkor egy jó része vissza is fog jönni, amint abbahagyod a diétát, sőt nem ritka, hogy még több. Inkább lassan, de biztosan. Havonta kellene fogyj 2-4kg-ot. Ami annál gyorsabb, azt már nem lehet egészséges fogyásnak nevezni.

A súlyod amúgy is rengeteget ingadozik a nap folyamán. Amikor iszol, eszel, vagy wc-zel mindig változik a súlyod, olyan 2-3kg az ingadozás. A nőknél a menstruáció is befolyásolja, bár ehhez nem értek.

2021. jún. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!