Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami tipp hogy ne kívánjam...

Valami tipp hogy ne kívánjam a nasit?

Figyelt kérdés
Van rajtam pár plusz kg és tudom hogy azért jött fel mert sok csokit nasit ettem. Az nem opció hogy nincs itthon párom is szokott enni csak ő mázlista nem hajlamos a hízásra.
2021. jún. 10. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Kérd meg párod, hogy munkahelyén nasizzon, otthon ne tartson édességet, vagy különben egy szobamalaccal kell együtt élnie.
2021. jún. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Akarattal. Döntsd el fejben és cselekedj is úgy.
2021. jún. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Sok víz
2021. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Egyelhelyette gyumolcsot,akar aszaltat is. Az is edes,de nem olyan veszes,mint a csoki, illetve,ha mindenkepp csokit akartok, akkor 70 szazalrk feletti etcsokit egyetek,abbol 1 kocka eppen eleg tomeny es legalabb jo az ereiteknek is
2021. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Minimalizáld a csokit, édességet, de ne zárd ki, hanem lassan, folyamatosan próbálj kevesebbet és kevesebbet enni. Pl. ha eddig naponta megettél tegyük fel egy kistábla Milka csokit, akkor ezentúl próbálj meg 1 vagy 2 "rúddal" kevesebbet enni belőle, és akkor lassan kevesebbet és kevesebbet. Vagy ilyesmi, mindenesetre szerintem ne teljesen zárd ki, nem muszáj teljesen kizárni, csak próbáld meg minimalizálni, pl. minden nap 1-2 kocka étcsoki, és ennyi. Amúgy ha magát az édes dolgokat kívánod, akkor pl. joghurt + gyümölcs + édesítőszer, így magadnak is csinálhatsz afféle epres joghurtot például, csak ebben nem lesz annyi cukor, mint a boltban megvett kész joghurtban.
2021. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha van egy célod, teszel érte, ennyire egyszerű a képlet.
2021. jún. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!