Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyha nagyon széles a csípőm,...

Hogyha nagyon széles a csípőm, és a vállaim is viszonylag, az ellen nem lehet semmit tenni, mindegy milyen edzést csinálok? Hogy lehetne változtatni ezen?

Figyelt kérdés

Szörnyen nézek ki, hátulról olyan vagyok mint egy tégla :( Nagyon lehangoló, nem merek bő ruhát húzni, mert az még szélesebbé tesz, és simulós ruhát se merek felhúzni mert az meg kiemeli a ronda alakomat. Úgy érzem hiába edzenék, ezen nem lehet alakítani, mert széles a medencecsontom, azt gondolom nem lehet megváltoztatni. Emiatt a fenekem is iszonyúan ronda, alaktalan, szerintem azon is hiába próbálnék változtatni, csak nagyobbítani tudnám, és csak szélesebbnek tűnnék. Nem mondanám hogy túlsúlyos vagyok, nem az a baj, hanem egyszerűen csak piszok szar alakkal áldott meg az élet :( Valaki van hasonló helyzetben? Ti hogy fogadjátok el? Amúgy ha ez még nem lenne elég, emiatt a comjaim is nagyon szélesek, borzasztó. Kifejezetten ilyen alakra létezik valami alakformáló edzés? Futógépen futok egyébként, de azzal elérhetek egyáltalán valamit, vagy teljesen felesleges?

Esküszöm olyan kétségbeejtő, szomorú minden nap belenézni a tükörbe, meg hallgatni a rokonaimtól, barátaimtól ahogy piszkálnak ezzel, és nézni a többi szép alakú lányt...

17/L



2021. máj. 5. 00:31
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Van hegy a környéketeken? Ha van akkor veszel egy sportolásra használható montit, belépsz egy Facebook csoportba hogy társakat keress akikkel tekerhetsz. Ha a kajára is odafigyelsz akkor 1 év után már látványos lesz az eredmény, többéves távlatban pedig magadra sem fogsz ismerni. Lehet bringázni sík terepen is, ott is látványos lehet az eredmény, de nehezebb annyi kalóriát elégetni mint egy hegyi tekerés során. Ha fehérjedúsan táplálkozol akkor az izomzatod is fejlődni fog, az alakod, az egész kiállásod ettől teljesen meg fog változni. Ez tényleg csak elhatározás és akarat kérdése.
2021. máj. 5. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az alakodon tudsz javítani valószínűleg, de vannak korlátok. Ha a csontszerkezeted miatt széles a csípőd meg a vállad és nem elhízástól, akkor nem fog összemenni akkor sem, ha diétázol, vagy sportolsz.
2021. máj. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló vagyok... 178 cm magas, homokóra alakkal, széles vállakkal, széles csípővel, viszonylag lapos, formátlan fenékkel.

Elfogadtam magam, tehát már nem utálom magam ezért. Amire törekszem, hogy viszonylag leszálkásítsam magam; erre próbálok ráedzeni, hogy minden testrészem formásabb legyen.

Legalább elmondhatom majd, hogy mindent megtettem.

2021. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A csontszerkezeteden nem fogsz tudni változtatni, de ez nem jelenti azt, hogy ne lehetnél csinos és ne hozhatnád ki a legjobbat magadból. Futás (vagy akár csak gyaloglás), zumba, tánc, pilates, aerobic, én ezeket ajánlanám, hogy fitt legyél, de ne építs túl sok izmot oda, amiket vaskosnak találsz.
2021. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Az alap testalkatodon nem tudsz változtatni, azt el kell fogadni. Bizonyos határokon belül edzéssel tudsz formálódni, de ennyi. Alkatilag nekem is széles a csípőm meg a vállam, mellben is erős vagyok, viszont ezekhez képest vékonyabb a derekam, homokóra alkat vagyok, és én imádom őszintén szólva ezt a formát:) szerintem az egyik legnőiesebb testalkat. Inkább örülj, hogy nem vagy lapos/ formátlan.

Én már sokat fogytam, de nekem ez a dolog akkor lesz az igazi, ha a még meglévő feleslegemet is lefogytam. Most még mindenem picit nagyobb mint ami pont jó lenne, de már nincs sok hátra:)

2021. máj. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

zsírtól vagy széles, vayg a csontodtól?


amúgy eddzél hasra és akkor lehet homokóra alakod

2021. máj. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem lehet olyan rossz a helyzet amilyennek leírod. Ha vékony a derekad, akkor azt kiemelhetnéd övvel, tapadósabb pólóval, vagy olyan szabású farmerral. Ha nem vékony, akkor arra pedig tudsz edzeni, esetleg kicsit fogyni. A széles csípő szerintem igazán nőies, ezt irigylem :)

Próbáld meg elfogadni magad, emeld ki magadon a szép dolgokat. Vegyél fel előnyös ruhákat.

Hidd el az is rengeteget javít a megjelenésen ha látják az emberek, hogy jól érzed így magad és leszarod hogy mit gondolnak.

2021. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Tudsz mutatni esetleg egy képet? Nem feltétlen magadról, az is jó, ha csak egy hasonló alkatú nőről linkelsz egyet. Úgy szerintem mi is hasznosabb válaszokat tudnánk adni, lehet pl. egyáltalán nem is olyan széles a vállad vagy a csípőd mint azt te látod. :)
2021. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én értem mi a probléma. Nekem is ilyen alkatom van.

Igen! Amikor csipőtöl térdig olyan vag mint egy kocka. Nem kerek a csìpőd és széles, a combjaid felső része meg mintha egy téglalap alakú doboz lenne. Vaskosak a combjaid.

Szerintem egyértelműen fogynod kellene. Nézz utána Dr. Berg-nek van egy jó diétája az ösztrogén tìpúsú elhìzásra!

2021. máj. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A sport MINDENKÉPPEN jót tesz a fizikai-mentális egészségednek egyaránt, ne hagyd abba! Sosem felesleges! A csontjaidat nem tudod átformálni, ez tény, de sokat javíthatsz az összképen. Amikor belenézel a tükörbe, próbáld magadon megtalálni azokat a részeket, amiket szeretsz, dicsérgesd magad, kövesd nyomon a változást, mégha csodás homokóra nem is kehetsz (ahogy még sokan mások sem).
2021. júl. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!