Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Utolsó pár kg leadása?

Utolsó pár kg leadása?

Figyelt kérdés

Eddig kb 30 kg-ot fogytam. Már csak a hasamról és a combomról akarnám leadni az utolsó 3-4 kg-ot. Nem akarom sanyargatni magam, és éhezni. Szóval eddig is egészségesen fogytam és most is így szeretném, csak nagyon nehéz.


Van-e esetleg tippetek mennyit kardiozzak , sulyzozzak a héten ? Az étkezésben mire figyeljek?


(Endomorf alkat vagyok)


22/L

160cm

53 kg



2021. jún. 16. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit eszel? Mármint, mennyi kalóriát naponta?


Amúgy gratulálok a 30 kilóhoz, megkérdezhetem, hogy mennyi idő alatt sikerült? :)

2021. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Kb 8 hónap volt.

Általában 1400-1500 kaloria körül eszek egy nap

2021. jún. 16. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy endomorf alkat, ez egy mítosz, akkor tűntél annak, amikor túlsúlyod volt. Most esetleg mezomorfnak nézhetsz ki vagy ha nincs rajtad izom, akkor ektomorfnak, de ez egy változó dolog a kinézet alapján, nem egy állandó állapot (mármint ez a mítosz része, hogy állandónak mondják)
2021. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a kérdésedre is válaszoljak: a testzsír-százalék további csökkentése, több kardió és súlyzós edzés.

De simán meglehet, hogy már csak téged zavar, objektíve nem is kellene onnan fogynod, és akkor tényleg csak sanyargatás lesz. De izomépítéssel kiegyengetheted. Én is gratulálok, szép teljesítmény!

2021. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!