Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki alapból erősebb...

Ha valaki alapból erősebb testalkatú, abból már sose lehet vékony?

Figyelt kérdés

Rólam lenne szó,mert az a helyzet,hogy világ életemben erősebb testalkatú voltam,egészen kislányként is,anyukám is hasonló alkatú.Az utóbbi időben viszont felszaladt rám jó pár kg,most 15 kg-t kéne leadnom ahhoz,hogy tényleg vékony legyek,ami minden álmom lenne:)Lehet még belőlem vékony lány?

Másik kérdésem pedig az,hogy milyen az ideális étkezés?Úgy értem 1 napra lebontva,hányszor kell enni,miket,mikor,milyen adagokat?Írnátok nekem 2-3 napos étrendet,ami nem túl bonyolult,és pl.suliban is tudok enni?:)


2010. aug. 26. 15:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
15:44-es vagyok. azt elfelejtettem hozzátenni,hogy kb 17 kilóval több voltam régen és az életmódváltozásnak köszönhetően simán minden erőfeszítés nélkül leolvadtak a kilók az évek folyamán. igazából teljesen megreformáltam az étrendemet. naponta 4-5 alkalommal eszek keveset. ami fontos szerintem: köretnek főleg zöldséget salátákat eszek hús mellé. nem nagyon eszek köretnek krumplit, rizst, tésztákat.nem azt mondom,hogy soha de többnyire nem. de pl krumplit krumplilevesben imádom meg a sushit is amiben ugye rizs is van :) cukrot sem nagyon használok, inkább édesítőt. fehér lisztet is kerülöm, helyette zabkorpát, rozslisztet használok. próbálok több vizet inni illetve teákat. és heti 4-5 alkalommal edzek 40-50 percet. de ez elég összetett dolog, nagyon sok mindenben változtattam pl a zsíros dolgokat is kerülöm és nem eszek annyi édességet sem. de nem arról van szó hogy mindent megvonok magamtól, mivel már évek óta beállt a súlyom ezért tudom, mit mikor és mennyit ehetek. pl egyik nap megkívántam a lángost, és nyugodt szívvel megettem, igaz a nap többi részében már csak fehérjét ettem illetve mozogtam is aznap. az a lényeg hogy tudatos legyél az étkezésekben. az a legjobb ha előre eltervezed a másnapi étrendedet és nem csak úgy találomra megeszed ami az utadba kerül.
2010. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

nem undorítóztam,gusztustalanoztam,:P

de értem mit akarsz,szóval neked ez fontos,mindegy,én maradok a klasszikus felállásnál a férfi inkább legyen izmos,erős a nő meg törékeny,karcsú

furcsállom,hogy egy férfi ez szépnek tartja,már már férfias karok ezek itten

2010. aug. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én elhiszem, hogy sok munka van egy olyan karban, de azért azt senki ne mondja, hogy az nőies...Csomó pasi megirigyelhetné, de egy nőnek miért kell így elcsúnyítania magát? A másik kép, pedig a másik véglet. A 2 között létezik átmenet. Persze ízlések és pofonok.

Amúgy a kérdezőnek írom, lehet egy erősebb testalkatú nő is vékony. Csak sok munka kell hozzá. Csontsovány meg ne akarj lenni. Ha gondolod küldök egy mintaétrendet!

2010. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sokan téveszmében élnek. A férfi számára az nőies akinek olyan a kisugárzása és szép az arca. Lehet nőies egy molett hölgy is lehet nőies egy testépítő hölgy és egy csont sovány is. De ha választhatok én ebben a sorrendben választanék:

Izmos >>>>>> átlagos >> molett >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> sovány

2010. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A 2. linken lévő csajszi nagyon klassz:).Biztosan fitnesz versenyző.

Kérdező.Nem látunk nem tudjuk a testalkattípusod,egyébként 3 alaptípus létezik és ezek kombinációi.Ennek utánanézhetsz ha érdekel ektomorf,mezomorf,endomorf.

Próbálj meg fehérjedúsan enni 3 óránként a szénhidrátot meg csökkenteni.

2010. aug. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!