Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen órát ajánlotok, ami...

Milyen órát ajánlotok, ami számolja a kalóriát max. 20ezer ft körül?

Figyelt kérdés
Már egy ideje ugrókötelezek intenzíven, és szeretnék valami pontosabb infót arról hogy mennyit égetek el.

2021. júl. 2. 00:39
 1/6 anonim válasza:
Huawei is méri.
2021. júl. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi Band 6. Most vettem, olyan 17 körül van, jók működik.
2021. júl. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
egy neten található táblázat is kb. olyan "pontos" infót ad erről, mint egy óra, ha csak emiatt vennéd meg, akkor nem érdemes rá költeni. az óra is csak saccol, sok esetben durván túlbecsüli, hogy mennyit égettél. ha megnézed egy táblázatban, az saccolásra pont jó lesz, ha meg azért akarnád tudni, hogy akkor ennyivel többet ehetsz, akkor is erősen elcsúszhatsz, nem ajánlom, hogy az így ledolgozott kalóriát visszatöltsd.
2021. júl. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eddig honor Band 5-öt használtam, erre a célra tökéletesen megfelel :) Szerettem, tökéletesen működött, csak le lett cserélve egy Garminra.
2021. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is band5-öm van, én is szeretem.

Arra tökéletes, amire kitalálták

2021. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem Mi Band 3 van, ez is tökéletes. Számolja a lépést, méri a pulzus, számolja a kalóriákat, a megtért kilómétert.. Én nagyon szeretem, jó kis kütyü :)
2021. aug. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!