Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hosszú távon nőni vagy csökken...

Hosszú távon nőni vagy csökkenni fog a súlyom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ha heti 3-4 súlyzós edzést végzek és mellette deficitben eszem (300 kcal-al) akkor fogyni fogok? És a mérleg többet fog-e mutatni a több izom mellett? Nyilván itt minimális izomzatra gondolok, tudom hogy nem fog hirtelen több kilo izom rám jönni, főleg deficitben. De lehet csak súlyzós edzéssel fogyni vagy mindenképp kell hozzá kardio? Köszönöm a válaszokat! :)

2021. júl. 4. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha most kezded, a szervezeted először vizet fog veszteni (általában 2-3 kiló). Mivel az izom többet nyom, mint a zsír, ne ess kétségbe, ha egy idő után többet fog mutatni a mérleg, mint a súlyzózás kezdete előtt. Ezzel és a kalóriadeficittel igazából már menni fog a zsír lefelé de hogy kell-e még hozzá kardió, azt neked kellene érezned, ahogy telnek a hetek. Ha gyorsabban akarsz zsírt veszteni, nyilván hasznos. Még annyi tanácsot engedj meg, hogy ha izmosodni akarsz, vigyél be jó sok fehérjét (nálam hasra a tojás, fehérjeturmix, mogyoróvaj trió jött be).
2021. júl. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan úgy kell ahogy az 1-es válaszoló írta.Én is hasonlóképp értem el szép eredményt.Mérleget nem kell mindig nézegetni mert csak idegesít.Ha elfogadsz egy jó tanácsot akkor vegyél egy mérőszalagot ami pár száz Ft-os tétel és mérdd magad hetente azzal inkább.Én így csináltam és nekem ez vált be.Én kardióval melegítettem be súlyzós edzés előtt és kardióval zártam le a végén.Nekem ez nagyon bejött és a fehérje turmix is nagyon jó edzés előtt és után
2021. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat aranyosak vagytok! :)
2021. júl. 4. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!