Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikeres lehet ez a fogyás terv?

Sikeres lehet ez a fogyás terv?

Figyelt kérdés

Hello!

16 éves fiú vagyok, 170 cm, és 65 kiló. (és még növekedésben vagyok)

Nem vagyok nagyon kövér, de a combomon és a hasamon eléggé meglátszik a zsír.

A nyári szünet az egy hónap múlva lesz vége, és azt tervezem, hogy azalatt lefogyok mindenhonnan, de legfőképp combról meg hasról.

A fogyási tervem a következő:

-Nem iszok üdítőt.

-Ugyanúgy eszek mindent, csak az édességet kihagyom.

-Napi 40 percet sétálok.

-Napi 20 percet biciklizem.

-Napi néhány perc plank.

Ez a terv sikeres lehet? Vagy van valami változtatni való rajta? A válaszokat előre köszönöm!



2021. júl. 15. 09:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Fogyni kalóriadeficitbe fogysz. Mivel konkrétat nem mondasz, nem tudjuk előre megmondani (nem tudjuk mit eszel és mennyit).
2021. júl. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Mivel nem tudjuk, hogy az ugyanúgy eszel mindent, az konkrétan mit jelent, sem azt, hogy eddig mennyi édességet és üdítőt fogyasztottál, nincs ember, aki erre a kérdésre tudna érdemben válaszolni.
2021. júl. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha az étrended minőségen alapjaiban nem változtatsz, nem biztos, hogy sikeres lesz ez a dolog. Persze előfordulhat, hogy fogysz valamennyit, ha elhagyod a cukros italokat meg a cukros édességeket.
2021. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Igazából én nem tudom, hogy te hova akarsz fogyni. Esetleg izmosodni lehetne, de szerintem ilyen súllyal nem lehet rajtad sok zsír. Szóval szerintem ne a fogyásra helyezd a hangsúlyt. De egyébként is, az, hogy az édesség elhagyással, meg az ilyennel sikerül-e fogynod, azt kitudja. Mert ugye akkor fogy az ember, ha van kalóriadeficit. Szóval többet éget él, mint amennyit bevisz. Most az, hogy ez így összefog-e jönni neked... nem lehet semmit se mondani.
2021. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Amit leírtál, az mindenképpen egy egészségesebb életmód felé vezet el téged, ami nagyon jó! Az üdítőket szerintem hagyd el, helyette igyál naponta 3 liter vizet, a nassolást is szabályozd, törekedj minél több tápanyagban gazdag, friss étel fogyasztására, iktass be minél több zöldséget, gyümölcsöt az étrendedbe, és mozogj kedvedre! Kipróbálhatsz nyáron többféle mozgásformát is, fedezd fel, hogy mi az, ami igazán tetszik. Ennél szigorúbb diétába 16 évesen vétek volna belekezdeni.
2021. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
79%
És a plank így önmagában nem sokat ér, az akkor jó, ha egy komplex edzés része tud lenni. Esetleg csinálj még hozzá néhány fekvőtámaszt, húzódzkodást, kereshetsz is a neten saját testsúlyos gyakorlatokat, ezekhez nem kell semmilyen plusz eszköz.
2021. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Neked tömegelni kéne nem fogyni.
2021. júl. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Igen,tomegelni kene vagy ha igy le is fogysz akkor gebe leszel valoszinu ami nem szep ha ferfi valaki ha no tok mindegy.

Menj le kondiba es kerj segitseget egy szemelyi edzotol es etkezesi tanacsokat is kapsz

2021. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem erölteted meg magad, mondjuk legalább nem ver le az izzadtság 😀 Ha fogyni akarsz, akkor ne zabálj semmit, egyed a salátát. Napi 2x edzzél, rohadt keményen. Kardiózz is, hasazzál éjjel-nappal. Igyad a hashajtót, este 3 abonett. Addig amíg nem ordítasz az izomláztól, semmit sem csináltál. Ha neg fogyni akarsz, akkor ne kislányoskodjál, hanem toljad neki normálisan ☝️ 😀
2021. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha folyamatosan csak plankelsz, akkor elmarad minden más izom, ami hanyag tartást, fájdalmat okoz.

Vagy minden izomra kell edzeni, vagy egyikre sem.


Kövesd a fegyncedzes c. könyvet, otthonra nagyon jó.

2021. júl. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!