Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kell tennem a célért?

LePeDő kérdése:

Mit kell tennem a célért?

Figyelt kérdés

A célom, hogy testileg kb. így nézzek ki: [link]

Szerintetek ezt mivel tudnám jól elérni. Most sem vagyok kövér, de vastagak a combjaim meg van kb 3-4 kg felesleg rajtam, meg úgy nem az a vékony alkat vagyok, hanem kicsit valahogy husisabbnak tűnök... 163 cm magas vagyok és most 56.5 kg.



2013. dec. 26. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

B*zdmeg lepedő... nézzél oda... a címkéidhez.. nézzel csak oda...TE írtad oda azokat. Mit látsz ott ?


Van ott egy szó... mi is az ? Ed.. edz.. edzés ?! Jól látom ?


Leírtad, hogy mit kell tenned a célért...


Akkor mi a halálf**száért kérdezed meg újra tündérvirágszálam ??? Na takarodjál a futópályára, vagy az edzőterembe. 4 kilót leadni kb 1-2 hónap...ha nem egy lustasz**rdarab az ember...

2013. dec. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen edzés. De milyen? Futás vagy aerobic vagy mi lenne a legjobb?
2013. dec. 27. 00:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindkettő te butus.


Mivel fogyni akarsz.. ennyit kell tenned: Zsírtalan kaják fogyasztása, amiben nincsen sok szénhidrát. És sok mozgás. Futás&erobik jöhet. Ennyi a nagy titok.


Hány éves vagy amúgy ?

Mivel eszed nem sok van, max 14-nek tippelek..

2013. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert annak aztán rengeteg esze van, aki szerint aki fogyni akar, ne egyen zsírt... Zsírra szükség van a testünk normális működéséhez s az nem úgy működik, hogy hát vegyen ki a raktárakból...
2013. dec. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!