Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a nő lehetne a példakép...

Ez a nő lehetne a példakép minden fogyókúrázónak? (több mint 360 kiló mínusz)

Figyelt kérdés

[link]

7 perctől



2021. júl. 16. 00:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
64%
Miért nem az a példakép, aki végig egészségesen él és nem hízik el? 🤔
2021. júl. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
59%
11, miért trollkodsz be a fogyókúra témakörbe ha soha nem volt ilyen problémád? 🤔
2021. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
53%
Hol állítottam, hogy soha nem volt ilyen problémám?
2021. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
58%
Hát akkor meg extragáz hogy ítélkezel.
2021. júl. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
58%

Utólagosan osztani az észt, meg ítélkezni, pláne ha neked is voltak súlyproblémáid, nem kicsit gáz, és eléggé öngól.

Egészségesen élni, nem elhízni, nos ezt sokan nem tehetik meg, ha pl sokáig nincs saját bevételük, és nem ők döntik el milyen élelmiszert vesznek. Enni pedig kell, különben az ember rosszul lesz/ beteg lesz/ éhenhal. A mozgás pedig nem feltétlen képes kompenzálni a rossz minőségű étrendet.

2021. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
51%

Hol ítélkeztem? Tök jó, ha valaki le tud fogyni. De az jobb, ha valaki egészség tudatosan él és nem is kell lefogynia.


#15

Azért a nagy többség (magamat is beleértve évekkel ezelőtt) önhibájából hízik el. Ettől függetlenül nincsen elítélve részemről egy elhízott sem, bárki hibájából is hízott el.

2021. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
48%
Akkor miért ne lehetne példaértékű, ha valaki le is tud fogyni hatalmas lelkierővel és rengeteg küzdelemmel?
2021. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
33%

Én: "Tök jó, ha valaki le tud fogyni."


Te: "Akkor miért ne lehetne példaértékű, ha valaki le is tud fogyni hatalmas lelkierővel és rengeteg küzdelemmel?"


???


Épp azt írtam én is, hogy ez tök jó. Csak szerintem inkább azokról kell példát venni, aki végig egészségesen él. Nem kell ezt ennyire túlgondolni. :)

2021. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg egy kövér ember nem tud azonosulni olyannal aki egész életében nádszálvékony, sportos és fitt volt. Egy elhízott embernek az a példa, abból tud erőt meríteni, ha valaki az ő cipőjében járt, és sikerült nagy küzdelmek és lemondások árán lefogyni.
2021. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
70%
19 . Ez pontosan így van!
2021. júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!