Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mostanában rettentően éhes...

Mostanában rettentően éhes vagyok! Létezne, hogy kevés nekem ez a kalóriabevitel?

Figyelt kérdés
165 cm körül vagyok, 60 kiló. Életmódot váltottam kb.fél éve, az elején nehéz volt és sokat kínlódtam, de mostanra megszerettem a mozgást és az egészséges ételeket. De az elmúlt 2-3 hétben valahogy minden nap egy szenvedés, nem változtattam semmit, de sokszor kopog a szemem az éhségtől. Már nem számolok pontosan kalóriát, az első 2 hónapban számoltam, azóta nagyjából ismerem az adagokat, kalóriatartalmakat, ha valamivel nagyon nem vagyok tisztában, azt kikeresem azért. A napi bevitelem edzős napjaimon olyan 1800-2000 kcal, pihenőnapokon 1700 kcal körül. Szerintetek létezik, hogy ehetnék többet is? Eddig miért volt elég, most meg hirtelen nem? Állandóan túleszem magam mostanában, pedig nyáron az embernek I kabbala kisebb kéne hogy legyen az étvágya :(
2021. júl. 21. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyan ez van/volt, egyszerüen jobban kívánom az ételt. Próbálj változtatni az adagokon, igyál sok vizet, minőségi tápanyagokat figyél be, illetve egyél sok ZÖLDSÉGET és gyümölcsöt. Esetleg ha van rá lehetőséged zsírszegény/ cukormentes kajákat válassz, Kitartást!!!!!
2021. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a makróid lehetnek rosszak, azokat is nézed? A szénhidrát (főleg a gyors) feldobja a cércukrod, majd leesik és éhes leszel.
2021. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!