Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 hete diétázzom le is adtam...

6 hete diétázzom le is adtam 6kg-ot. 😊 Hétvégén be iktattam egy csaló napot és plussz 2kg hogyan lehetséges ez???

Figyelt kérdés

Napi 1400-1600kcal eszek nyilván a csaló napomon ez duplája volt..

Na de mégis ez plussz 2kg jelentene??

Lefelé épp h heti 1 kg lemegy vissza meg egy nap alatt feljön 2.. 🤔🤔

Teljesen ki készit. 😁



2021. júl. 26. 11:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A lényeget már leírták előttem, de engem ez zavar: "nyilván a csaló napomon ez duplája volt.." ..Miért nyilván? Miért kell a dupláját megenni? Ha ennyire hiányzott valami vagy farkaséhes voltál, akkor nem jó a diéta, amit tartasz. Egyébként pedig a lazább napokon is inkább csak a súlytartó kalóriaszintedig menj el, én azt ajánlom.
2021. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Születésnapba voltam és a torta

és a sütemény volt az amit nem szoktam enni..

És nem vittem magammal a mérleget hogy ki tudjam számolni mennyit ettem meg ezért írtam h nyilván dupláját ettem!!

2021. júl. 26. 22:11
 13/17 anonim ***** válasza:
53%
Miért stresszelsz ezen? Több rajtad a víz, ezért többet mutat a mérleg. És?? Ez kívülről nem látszik. Inkább a tükröt nézegesd, ne a mérleget.
2021. júl. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Mert szigorúan ki van tűzve a cél és minél hamarabb el szeretném érni a cél súlyt.

És most nagyon idegesít h többet mutat a mérleg 1 csaló nap miatt..

Még ma reggelre se állt vissza.. 😒

2021. júl. 27. 05:50
 15/17 anonim ***** válasza:
De miért a súly a fontos? A víz nem látszik rajtad. 50 kg-osan víz visszatartás nélkül pont ugyanúgy néz ki az ember, mint 52 kg-al, ha a 2 kg víz. Olyan mintha az lenne a problémád, hogy ruhában nehezebb vagy.
2021. júl. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nekem 3-4 nap is kell mire visszaáll.
2021. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Most telt el 5 nap de még 0.5kg rajtam van..

De már legalább 1.5 lement.. 😊😊

2021. júl. 29. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!