Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Január óta híztam 10kg-ot és...

Január óta híztam 10kg-ot és nincs motivációm fogyni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

70kgról mentem fel 80ra és elég nagy hasat eresztettem, 170 cm vagyok, 17 éves.

hogy kéne nekiállnom egy fogyáshoz?



2021. júl. 27. 00:51
 1/4 anonim válasza:
14%
Este 6 után ne egyél. 18 éves barátnőm 30 kilót fogyott kevesebb mint egy év alatt ezzel a módszerrel.
2021. júl. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
A tükör nem elég motíváció? Egyél kevesebbet. Kisebb adagok, több zöldség, és felejtsd el az üdítőket.
2021. júl. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon egyszerű elméletben. Vigyél be kevesebb kalóriát. Ha nincs motivációd, akkor csak étrenddel segíthetsz magadon. Éhezned nem kell, csak egyél kevesebbet, fogd vissz a szénhidrátot. Ha pl este éhes vagy, akkor igyál citromos vizet, és egyél gyümölcsöt. Reggelire is citromos víz + sovány étel. Fogd vissza a kenyér fogyasztást, az üdítőket, sőt az utóbbít felejtsd is el. Hetente 1x-2x 1 liter annyira nem árt, de ha fogyni akarsz étrenddel, akkor engedd el.
2021. júl. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%

Kalória deficit és mozgás. Semmiképp ne éheztesd magad!

A motivációban sajnos mi nem nagyon tudunk segíteni, ezt neked kell megtalálni. Engem a nyaralás is motivált, jól akartam kinézni a strandon.:D

2021. júl. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!