Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy adjak le 5 kilót?

Hogy adjak le 5 kilót?

Figyelt kérdés
Októberig lekéne adnom 5 kilót. Rendszeresen mozgok (het 5*2 óra edzés) De sajnos a kaját nem tudom megállni, hogy ne egyek. Ha csak egy kicsit is, de az íze miatt muzzsáj ennem. és egy kicsit rossz szerintem az anyagcserém is. Hogyan tudnék gyógyszerek nélkül könnyen leadni 5 kilót? Válaszokat előre is köszönöm!
2010. aug. 29. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

semmiképp se gyógyszerrel próbáld meg! soha! szar, és tönkreteszed magad!

álld meg, és ne egyél sokat... próbáld ki, hogy hanyagolod az édességet és a kenyeret/pékárut, és este 5-6 után már nem eszel, max iszol egy teát/kávét. eleinte nehéz lesz, de hamar le fog menni pár kiló! :) akár 2-3 hét alatt is, sőt, akinek több a feleslege, korábban és több!

remélem segítettem! :)

2010. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért pont októberig, jön a miniszoknya szezon? Próbálj normális életmódot kialakítani és felejtsd el azt, hogy x ideig cinálsz valami hülyeséget.
2010. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok...nem hiszem h kéne miniszoknya :D am azért októberig,mert akkor megyek ki külföldre egy hétre,és egy új sulit nézek ott,és nem akarok úgy odamenni mint egy bálna...:S
2010. okt. 2. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!