Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitöl fogyok? O. O (Kérdésed...

Mitöl fogyok? O. O (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

sziasztok! legalább 4 hónapja fogyozok( de eddig egész életem a fogyásról szólt ) szóval a fogyokurát káposzta leves diétával ekzdtem akkor sikerült -5 kg fogynom azt mondják hogy visszajön de nekem enm jött vissza aztán ráálltam az egészséges étkezésre majd az edzésre volt hogy heti 7 , 1-2 órát tornáztam (futás-lépcsözés-aerobik-joga-stb) aztán mostanábba koplaltam-tornáztam és koplalás után iszonyatosan éhes voltam pl: megettem egy tábla coskit stb... szoval amjdnem mindnennap volt édesség inkább a rendes kajából ettem kevesebbet. most kb: heti--3-4 torna van. de nem eszek ekveset (tegnap is pl: reggeli- egy barna kifli.

ebéd: 1 tál husleves , saláta -saslik

1 szelet turótorta (szülinapom volt:) )

és még ettem szölöt,barackot, pogárcsát..

mégis reggelre 56 kg mutatott a mérleg

68kg kezdtem..mitöl fogyok mikor alig teszek érta bármit is.(?)

pedig régen nehezen emnt a fogyás.

elöre is köszönöm:)


2010. aug. 30. 14:45
 1/4 anonim válasza:
Azért mert hetni 4x 1-2órát tornázol!!! azért fogysz...
2010. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
torna + alig eszel valamit, persze, hogy fogysz....kétlem, hogy 6-8 éves lennél, mert nekik talán elég ennyi kaja, de neked nem
2010. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól fogysz,hogy az izmaid kezdenek összemenni,a fehérje hiány miatt csökken a térfogatuk és ezt mutatja a mérleg.Ez a titka.

A testzsír%od szerintem 1%al sem ment lejjebb.

2010. aug. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem 14 éves vagyok.

de igazán soakt eszek is elég sok oylat amit hizhatnék.

amugy utolsó nem hinném hogy nem fogytam volna zsirból ruháimból is látszodik 2-3 számmal kisebbek kellenek meg mindneki is mondja.most lesz mandula mütétem azt mondták hogy akkor is az ember 5-6 kilot fogy.nah szerintem az már tulzás hogy a 167 cmhez 50 kg legyek.

2010. aug. 31. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!