Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem a mai nap? Elhízom?

Sokat ettem a mai nap? Elhízom?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék, már fogytam 14kg-t 2 hónap alatt, ma egy kicsit túlzásba estem.

2 tányér tészta volt májpörköttel.

Tészta összesen volt 15dkg közt szárazon, pörkölt olyan 25dkg.

Tészta 600kcal, májpörköt olyan 260kcal, ez így 860kcal. Ma gyalog mentem iskolába ami 2x40perc séta volt(2km).

(Eddig 600kcalt ettem)



18/f

181cm

81kg



2021. szept. 13. 17:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%

Az a probléma, hogy a szervezeted veled ellentétben nem hülye és a tartalékok felhasználását az izommal fogja kezdeni, nem a zsírral. Nyilván valamennyi zsír is le fog menni, a koncentrációs táborokban is lefogytak az emberek. Egy férfi meg ugye remek látvány izmok nélkül, skinny fat testalkattal.


Nagyon buta hozzáállás, hogy ha fogyni akarsz, akkor nem eszel. Jó lenne megtanulni, hogy az étel nem ellenség. A karcsú, izmos emberek nem azért néznek ki jól, mert keveset esznek. Csak normális ételeket esznek, meg persze sportolnak. Amire mondjuk neked úgysem lesz energiád 800 kalóriákkal.

2021. szept. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

10, vissza hízni akkor hízol, ha több kcalt veszel be mint amennyire szükséged van. Imádom mikor a kövéreket sokszor ezzel védekeznek, nem azzal, hogy sokat ettek.


11, hát én 14kg-t híztam, és szerintem zsírból ment le. Sokkal jobb alakom lett például, és sokkal fittebbnek érzem magam. Még 7kg-t lefogyok ezzel a módszerrel, aztán elkezdek sportolni.

2021. szept. 14. 00:42
 13/19 anonim ***** válasza:
64%
Ha ilyen okos vagy, akkor mi is a kérdés?
2021. szept. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%
El nem hízol de legalább hülye vagy
2021. szept. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
96%
Ne írjatok már ilyen hülyeségeket látszik, hogy nem érti a poént és szerintem képes lenne 3 hétig nem enni mert valaki ezt írta 😅🤣😆
2021. szept. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
94%
2 hónap alatt ikább akarja 7-8 kg-t fogyni, tartósabb s értelmesebb lesz a váééaélkozásod.
2021. szept. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Én értem hogy segítőszándékú válaszokat, csak én próbáltam normálisan 1600kcal-lal normális étkezéssel, semmi haszna volt, inkább csak stagnált a súlyom.

Én a fizika/kémia törvényei szerint próbálok fogyni, és van eredménye. Van rajtam izom, van jó alakom, majd sportolni is szeretnék, de még leadnék, mert pont olyan helyzetbe vagyok most, hogy se nem kövér se nem vékony.

Szoktam futni hetente 2x. Több gyümölcsöt/zöldséget eszek mostanság mint egész életemben.


7-8kg fogyás is megfelelne nekem, mert nem kell sietni, de én nekem ilyen gyorsan állt be.

2021. szept. 14. 10:32
 18/19 anonim ***** válasza:
90%

Semmi baj kerdezo, ezen en is keresztul mentem.

Mindenki a maga hibajabol tanul, majd rajossz.

2021. szept. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
0%

Ennyi idióta választ.

Az élet nem az a zabálásból áll. Kraviatúrát püffölő 100kilós élelmiszermérnökök...

Én 1200kcal-lal fogytam egy év leforgása alatt 32kilót.

Semmi bajom, pedig ez 2 éve volt. 90kilóról 58kiló lettem, férfi létemre. 174 centi.

2022. márc. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!