Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a testzsírszázalékom...

Ha a testzsírszázalékom szeretném pár százalékkal csökkenteni, akkor mit érdemes rágcsálnom?

Figyelt kérdés

Olyan kalóriaszegény gyümölcsök/zöldségek érdekelnének elsősorban amit nyugodtan ehetek ha pl vacsiznék.


Pl. uborka, paradicsom, görögdinnye


Tudnátok még kalóriaszegény, de viszonylag laktató ételeket ajánlani?



2021. szept. 16. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Görögdinnye felejtős. Nem ártana eldönteni, hogy rágcsálni akarsz, vagy vacsorázni, nem mindegy. Rágcsálni pld. alma, répa, retek, karalábé, paprika minden, ami ropogós. Ez viszont nem vacsora, csak köztes étkezés.
2021. szept. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem.


A görögdinnye miért felejtős egyébként?

2021. szept. 16. 02:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vacsorára nem ragcsálni kell, hanem normálisan enni. Rágcsálni lehet, ha étkezések között rágcsálnál valamit. Én szoktam pl.almát egy kis mogyoróvajjal, vagy szárzellert egy kis humusszal.
2021. szept. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Külön értettem a rágcsálnit és a normálisan ennit.
2021. szept. 16. 10:00
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
nyugodtan egyél görögdinnyét, az egyik legjobb dolog, amit ehetsz. nyilván nem 3 kilót egyszerre, de pont ez a lényege, hogy annyit úgysem tudsz legyűrni. csak van, aki fél a cukortól, általában ezért szokták mondani, hogy a gyümölcsöket kerüld, de ennek semmi alapja nincsen.
2021. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!