Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap kocogok 1 órát...

Ha minden nap kocogok 1 órát (4x15 perc,600 kcal,8 km), mennyi idő alatt vehető észre változás?

Figyelt kérdés

165 cm és 56-57 kg vagyok. Tudom, hogy normális testalkatom van. Ennek ellenére kicsit vékonyabb szeretnék lenni. Sokat nem eszem, nem vacsorázom (az egyetlen bűnöm, hogy minden nap megeszem egy fagylaltot, ami 150 kcal).

Hogyha 4x15 percet szaladok, az nem olyan hatásos, mintha 2x30 percet szaladnék?


2010. aug. 31. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
mindenféleképpen 1óra vagy 2x30perc ajánlott ha azt akarod,hogy hatásos legyen és még igy is kell hozzá jó pár hét, hónap mire eléred a célod. a lényeg,hogy nagyon komolyan kell venni, nekem pl az 1órát végig kell szaladgálnom megállás nélkül különben szart nem ér amit csinálok.
2010. aug. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és akkor a 4x15 perc semmit sem ér?
2010. aug. 31. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem sokat. Arra jó, hogy szokd a mozgást, de inkább csináld úgy, hogy az első negyed óra után ne hagyd abba, kocogj minél tovább, amíg csak bírod. Ha nem bírsz kocogni, akkor folytasd jó tempós sétával, de legyen meg minimum fél óra-40 perc egy huzamban!
2010. aug. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. aug. 31. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Most voltam nyaralni és a tengerparton 3 kondis pont erről beszélgetett. Az egyik csajszi heti 3x jár kondizni és a kondiedzője mondta, hogy minimum 3 kilóméter után kezd a szervezet egyáltalán zsírt égetni, de ez egyhuzamban kell, hogy legyen.
2010. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!