Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt érhető el...

Mennyi idő alatt érhető el változás ezzel a videoval?

Figyelt kérdés

Nem fogyni szeretnék hanem erősíteni,ezjó video ahhoz?

Előre is köszönöm a válaszokat.:)


http://www.youtube.com/watch?v=xvh2MtreZnE


2011. aug. 10. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
végülis nem kimondottan kur.varossz. tehát elmegy, ha normálisan tudsz táplálkozni mellette.
2011. aug. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De, azt kell mondjam, k*rva szar :D Ha b4szol teljes testes edzést nyomatni akkor legalább annyit tegyél meg, hogy ugyan annyi törzsemelést csinálj meg pluszba mint hasazást. Ha "túl" erős a hasizmod és gyenge az alsó hátad és nyomsz egy hirtelen mozdulatot akkor úgy meghúzod a hátad, hogy sz4rni is bottal fogsz járni 2hétig!
2011. aug. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én Rubint Rékára szoktam tornázni, de stramnak tűnik ez a torna is, ki fogom próbálni.

Ja és az olyan reakciókra, hogy ez meg az lesz a hátaddal csak azt tudom mondani, hogy Fruits a Rékás haserősítésre is ezt szokta mondani. Október óta Rékázom, napi szinten, szerintem már lerokkantam volna ez a 10 hónap alatt, ha olyan rossz lenne, de semmi bajom nincs.

2011. aug. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem pedig tényleg az volt a benyomásom, hogy ez tűrhetően nem kur.varossz. a szóhasználatért elnézést, de a precíz fogalamazást megérdemli a téma!

szóval nyilván kiegészíti az ember más edzéssel, és a legtermészetesebb, hogy az antagonista izomcsoportot (hát) is edzi az ember. és hogy megfelelően étkezik mellette. így azért vihetőnek kell lennie. magában persze hogy nem jó, vagy ha valaki nem jól csinálja és 10 hónap alatt sincs eredménye, az nem a videó hibája, hanem egyrészt annak, hogy videóról NEM tanukunk, mert nem fog menni. másrészt a kivitelezőé.

a gyakorlatok szerintem aranyosak, akinek az kell, hogy szórakozva edzzen, annak azért nem rosszak.

2011. aug. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ez szívás :// ksznöm a válaszokat!

esetleg tud valaki valami olyan videot,ami az egész testet edzi?

2011. aug. 11. 10:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Szóval egy jó tornának az az eredménye, hogy fáj tőle a hát? Ha nem, hát nem jó torna? Hogy ti milyen eszek vagytok...
2011. aug. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez hol jó? Nincs benne más csak hasedzés. Én nem mondanám semmiképp sem jónak.
2011. aug. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem fogok videót linkelni? Alap gyakorlatokat csak tudsz már csinálni videó nélkül is...

"Guggolás

Kitörés

Lábemelés

Hasprés

Törzsemelés

Fekvőtámasz (szűk és széles kartávolsággal is)

toldózkodás

Húzódzkodás (szűk és széles fogással is)

Ezután jöhet a futás vagy a bicikli.

Minden gyakorlatnál 3 sorozatot csinálj kb.

Az, hogy mennyit kell csinálnod egy adott gyakorlatból azt nem tudom én megmondani. Ha pl 20 guggolást tudsz egyszerre megcsinálni akkor olyan 3x14 vagy 3x15 legyen."

2011. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Szóval egy jó tornának az az eredménye, hogy fáj tőle a hát? Ha nem, hát nem jó torna? Hogy ti milyen eszek vagytok..."

kommentelők gyöngyének: hol volt szó JÓ tornáról? ami hátfájást okoz? kicsit értelmezni a leírtakat, na az jó (lenne) :)

2011. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!