Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl sokat ettem ma?! Mit...

Túl sokat ettem ma?! Mit gondoltok? Mit és mennyit kellett volna ennem? Utólag már bánom..

Figyelt kérdés

Két db sonkás kukoricás pizzaszelet, két db flat white dobozos kávé, egy db csípős smack leves, egy doboz kóla, egy db müzli, egy közepes adag hagymás vér két db magvas barna kenyérrel és még a töltött káposztába is beleettem.

Utólag már bánom.. csak unalomevés.

168cm, 83kg, 24 éves lány.



2021. szept. 18. 19:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
89%

Fogalmam sincs, ez mennyi kalória lehet, és hogy soknak számít-e, de ennyit én is simán benyomok. (164/69kg)

Persze az is sokat számítana, ha legalább a cukros löttyöket hanyagolni tudnánk. Kajara szüksége van a szervezetnek, de a kólák, cukros kávék csak üres kalóriák...

2021. szept. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

A pontos adagok ismerete nélkül nekem ez kb. 3000 kalóriára jött ki kalóriabázisban.


Ha a napi kalóriakereted pl. 2000 kalória, akkor ma 1000 kalóriával ettél többet ennél. Ez heti 1 kg hízáshoz vezet.


Az, hogy sok-e az attól függ mi a célod. A fogyáshoz és súlytartáshoz sok. Heti 1 kg fogyáshoz a kalóriaszükségleted 1995 kcal.


Off: ne haragudj, de borzasztó volt végigolvasni a mai menüdet. A kukoricán és a hagymán kívül semmiféle zöldséget és gyümölcsöt nem ettél. A pizzaszelet, smack leves és társai nem táplálóak, szerintem próbáld igényesebben összeállítani az étrendedet súlytartáshoz (fogyáshoz meg pláne).

2021. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
*Rosszul írtam, heti 0,5 kg fogyáshoz.
2021. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Tök átlagos csalónap
2021. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utólag már én is megbántam, hogy ennyit ettem.. pedig fogyni szeretnék csak ha valami finom étel van itthon alig tudom tűrtőztetni magam..
2021. szept. 19. 08:26
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Önmegtartóztatás nélkül nem fog menni. :)


Amúgy nem vészes.


Napi 7-8 kajára elosztva, kb én is ennyit eszem - sajnos sült vért nem, pedig imádom egy nap.

2021. szept. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
5 gondoltuk, különben nem híztál volna fel ennyire.
2021. szept. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Most viszont edzettem, 9 órától egyik munkatársammal a kondiparkban. Futottunk is.

Nem is érzem magam fáradtnak, inkább energikusnak.

7: Köszönöm a megfigyelésed, nem mintha én nem tudnám, hogy el vagyok hízva viszont ez is motivál, hogy leadjam ezeket a plusz kilókat. Szép napot!

2021. szept. 19. 11:00
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

Köszönöm a lepontozást. Csak a tényeket írtam le, bár tudom, nem kellemes. Te is tudod, látszik abból is, hogy ma milyen ügyesen kezdted a napot! Szép munka, így tovább!


Hidd el, hogy ha néha lemondasz egyes ételekről, nem eszed túl magad -> menni fog. Én -20 kg-nál tartok, minden szenvedést megért. :)


#2 voltam

2021. szept. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki pontozott le, én a zöldre nyomtam mert teljes mértékben igazad volt/van.

Köszönöm, neked is további sok sikert!

2021. szept. 19. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!