Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek melyik fogyókúrával nem...

Kinek melyik fogyókúrával nem sikerült fogyni, és miért?

Figyelt kérdés

2021. szept. 24. 14:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Napi másfél óra ugrálókötél.Mégcsak a kajára se kellett nagyon odafigyelnem,pikkpakk rendbevágott.
2021. szept. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Önuralom és a lustaság mellőzése, és akkor meg sem hízol!
2021. szept. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
1500 kalórián vagyok mégis híztam. Viszont két pajzsmirigy beteg is van a családban, lassan én is bejelentkezek vizsgálatra
2021. szept. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Tartósan egyikkel se fogytam, és sokat szenvedtem velük. Van amivel semmit nem fogytam. 90 napos diéta, fehérjepor diéta, kalóriamegvonások: ebből csináltam 1000, 1500, 1800kcal- os diétákat is, 160g ch diéta 1500 kcallal- ezzel sem fogytam semmit.

Hosszútávon csak az lchf életmód segített, már normális a súlyom.

2021. szept. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Így van az elsőt és másodikat lepontozni,pedig ők mondják meg a frankót.Azokat felpontozni akik összevissza számolgatják a kalóriákat és utána ha nem fogynak rögtön a pajzsmirigyre fogják.Nyilván az az oka,nem a zabálás.Nem fogyózni kell Lacikám,mozogni...futni,úszni,ugrálókötelezni tornázni.És hidd el akkor ehetsz is nyugodtan...nem kell ez a lchf életmód bármi legyen is az.
2021. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%

5-ös, kicsit több mint3 hónap alatt nem indult meg a fogyás, nem egy hét alatt. Illetve kicsit hazudtam, kemény 1 kiló lement, a számláló meg írta, hogy elvileg mennyit fogytam. Nyilván mozogtam is mellette, talán kicsit feszesebb lettem, de nem fogytam. De nyilván könnyű azt feltételezni, hogy mindenki napok alatt várja a csodát.

A kalóriát azóta is tartom de mivel a családban előfordult ilyen betegség szerintem nem meglepő, hogy az emberben felmerül az, hogy talán nála is vannak ilyen gondok

2021. szept. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%
Nem azt mondtam hogy nem lehet,csak mostanában kb mindenki arra fogja a hízást.Pajzsmirigy..hát mi más??Aztán meg kiderül hogy este bedob 2db teljes pizzát,és issza hozzá a kólát literszámra.Sokan leírták már itt hogy kocogni kell,levannak mindíg pontozva pedig igazuk van.Én het 3x úszással némi tornával 110kg-ról 80-ra lementem.Igen nehéz volt,de csak azért mert előtte szartam rá.Viszont ugyanúgy ettem mindent,nem számolgattam én semmit.Nem szedtem összevissza minden bogyót.Mozogtam...amit előtte nem..ennyi volt a nagy titok.
2021. szept. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
5. Nevetséges a hozzáállásod.
2021. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnos elhatározás kérdése, nekem se ment addig míg nem voltam elég céltudatos és nem kezdtem el visszavenni a kajából meg ameddig nem mozogtam. Egyébként a kalória számlálás nem rossz dolog 5-ös válaszoló. Mert ha napi mondjuk 2000 kcal a szükséglete de ő tényleg 1500 at visz be akkor fogynia kell. De ha tényleg nincs pajzsmirígy vagy egyébb egészségügyi probléma akkor olyan nincs hogy ő neki 2000 kcal a szükséglete 1500 at eszik és még se fogy akkor ott evés van. Szóval egy vizsgálat nem ártana.
2021. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
Lehet hogy az 5# kicsit nyersen fogalmaz,de igaz.Nagyon sokan nem mozognak és utána meg másban keresi a hízásának okát.Pedig legtöbb esetben a folyamatos nasi,a 0 mozgás miatt van.Nem látsz dagadt úszót.
2021. szept. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!