Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le úgy, hogy...

Hogyan fogyjak le úgy, hogy szénhidrátot eszek? (Körte alkat)

Figyelt kérdés

7 kg-ot híztam és nem tudom leadni.

1 hónapig követtem a tipikus csirkemell, rizs, zöldség, salata, zabkása kombókat.

Vettem is több diétás étrendet de mindegyikkel az a bajom, hogy nem tudok wc-re menni.

Ha el is tudok az kínzó fájdalommal jár (véres is néha)

Elkezdtem újra enni sima kenyeret, néha 1-1 csoki, keksz, sima tej és voala, könnyedén megy mindennap a wczés.

De amelyik napon "egészségsen" próbálok enni 2-3 napig nem tudok elmenni elvegezni a nagy dolgom.

Heti 2X edzek, napi 2,5 - 3 liter vizet iszok, néha többet. Zöldteât 2 bogrével iszok.

Valakinek van ötlete, hogyan lehet így fogyni?

Többször keveset eszek. Max este 7ig eszek.

Bármilyen ötletet meghallgatok.


2021. szept. 24. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézesd meg magad, lehet valami egészségügyi probléma áll a háttérben.
2021. szept. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Voltam több dokinál, azon kívül, hogy rengeteg pénzzel lehúztak nem mondtak semmi erdemlegeset...
2021. szept. 24. 21:03
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Szénhidrátot mindenki eszik, te is. A zöldség, gyümölcs is az, nem beszélve a zabkása és a rízs. Egyél meg 1 natúr joghurtot, vagy 1 pohár tejet. Ha ez hat, akkor azért a laktóz érzékenység is befigyelhet, ami nem jó.

Az, hogy aranyered van, az egy adottság, rajta változtatni nem tudsz, hozzá tudod a fogyást hangolni, nem kell ételeket kizárni.

2021. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
A világ legegészségesebb népei több szénhidrátot esznek, mint a nyugati ember. Mármint arányaiban. A kérdésedre a rövid válasz, hogy bárhogyan, mert nem a szénhidráttól hízik az ember.
2021. szept. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, viszont az nem tiszta, hogy mégis mire alapozzam a dietat?

Napi X kalória vagy sokkal több sport?

2021. szept. 25. 15:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis deficit és egy kis sport. Jó, ha van mind a kettő. Nem is kell görcsösen számolni a kalóriákat, elég, ha tudatosan étkezel.
2021. szept. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Egészséges, teljesértékű ételek és sport. Ha ez jól működik, nem kell kalóriát sem számolgatni.
2021. szept. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Teljesértékű ételek alatt mit értesz?

Ha teljes kiőrlésű termékekre gondolsz, na az pont nagyon rosszat tesz nekem.

Tk Kenyér, tészta, peksuti, liszt ezeket mind fogyasztom és az az ára, hogy a toiletet meg se közelítem napokig...

2021. szept. 26. 07:33
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A teljesértékű azt jelenti, hogy nem feldolgozott. Vagyis amit természetes formájában fogyasztasz. Természetesen nem a teljeskiörlésű szinonimája. Péksüti ültetvényt láttál mostanában? :)

A zöldségek, gyümölcsök, hüvelyesek például teljesértékűek. Meg a csirkemell. Meg a krumpli és a kukorica. Van egy pár ilyen étel.

2021. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Próbáld ki a 16/8 böjtöt. Nekem ez vált be.10 felé ettem először,2 környékén ebéd,6 környékén vacsi. Energikusabb is lettem
2021. nov. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!