Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel az étrenddel mennyit...

Ezzel az étrenddel mennyit fogyhatok 1 hét alatt? 17/L,153 cm

Figyelt kérdés

Reggeli: 2 főtt tojás,egy szelet barna kenyér kevés vajjal.


Tízórai: egy banán


Ebéd:100 g párolt csirkemell fűszerezve,200 g mexikói zöldség,nagyon kevés fokhagymás öntettel.


Uzsonna:1 gyümölcsös Activia joghurt.


Vacsi: egy szelet barna kenyér,80 g csirkesonkával


És ha még éhes vagyok egy müzlis gyümölcsös Activia joghurt.


Úgy számoltam hogy ez kb. 1200 kcal/nap.



2021. okt. 4. 20:39
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
8%
Így keveset.
2021. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
Meg fogsz pusztulni. 1200kcal?! 10%-kal szabad csökkenteni maximum az átlagos kalóriabevitelt. Attól, hogy éhezni fogsz, nem fogsz érdemben lefogyni. Főleg nem egy hét alatt. Illetve de. Lehet leadsz 1-2 kilót, utána meg 4 jön vissza. Egyél rendszeresen, normális adagot, kevés szénhidráttal és sok fehérjével. És igyál sok vizet.
2021. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

2-es: honnan tudod, hogy ez nem 10%? :D


Kerdezo! Mi a kiindulasi alap? Meg azt is lehagytad hany kg vagy.

2021. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
28%

A kettes nagyon jól leírta, ez szerintem is kevés ez a 1200kcal. Hiába éhezteted magad duplajat visszahízod úgyis.. Normálisan egyél, maiket eddig + sportolj, + egyél sok ásványi anyagban, rostban gazdag ételt, tök, köles, hajdina, saláták, borso kukorica, gyümölcsök + fontos a hidrataltsag. Amúghy jó kicsi vagy 153 cm :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Good Luck Miss Törpike! :P De ésszel!

2021. okt. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
48 kg vagyok amúgy. Pár kg-t akarnák leadni csak.
2021. okt. 4. 21:57
 6/26 anonim ***** válasza:
74%
Hány kiló vagy?
2021. okt. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
Akkor ne akarj pár kilót leadni, pont jó vagy! Ettől csak rondább lennél. Egy észrevehetetlen kis piszkafa.
2021. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
44%
Szia! A reggeli fontos, ha jól összerakott, nincs szükség tízóraira, pláne nem banánt, ilyen rövid étkezési ablakokkal. A reggelihez csapj hozzá salit, kis olíva olajat, vagy halat.
2021. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
12%

Idealis testsuly = magasság -105/110


Tehat 43-47 korul tok okes vagy. Ha izmosabb vagy, akkor nagyobb suly is lehet okes, ha zsirosan vagy 48, akkor meg le kene adni zsirt, de dolgozni egy kis izmot, kulonben csak elfogysz.


Amit irt 2es, azt alapvetoen en is adom, de nem tudjuk hany kcl volt a kiindulas, azert kerdojeleztem meg ot, meg azert kerdeztem.

Na meg nem akarnák, hanem akarnék.


Amugy ha a mostani kajaddal ez a 48 jott ossze, es konstans, akkor semmi dolgod a kajaddal (azon kivul h persze ugyan ezt tolhatod egeszseges osszetevokkel persze), mindossze tobbet kene mozognod, edzened, formasodnod, akkor adnal is le kgt, de lehet jonne is fel izomban, viszont formasabb lennel. Az izom ad format a testnek. Lanyoknal rajta kis zsir is jo, nem szabad leszáradniuk.

2021. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

A kérdésedre válaszolva ezzel tudsz fogyni. Nem teljesen egészségtelen de nem is teljesen egészséges. Szép lassan fog haladni, de menni fog. Arra tippelnék, hogy havonta meglesz az egy kiló minusz

És mások tényleg nem tudják elképzelni, hogy az alacsony lányoknak bizony 12-1300 kcal körül van a szükséglete (152 cm vagyok, 23 éves és 68 kg (fogyás közepén), és 1350-et eszem)

2021. okt. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!