Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
3.napja nem eszem semmit és csak vizet iszom. Mellette edzek. Tegnap spinningen voltam, ma trx-en este is megyek edzeni...mégis azt veszem észre, hogy belesebb vagyok, mint előtte vagy lehet hogy nem így van, de azt vártam, hogy laposabb lesz a hasam és bővebbek lesznek a ruhák...mindig a hasam lesz kisebb és mindig bővebbek a ruhák,ha nem eszem vagy ha edzek. Most meg úgy nézek ki, mint egy jóllakott napközis.

2021. okt. 11. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
A kor előrehaladtával lassul az anyagcsere, tehát ami régen "bevált", az nem biztos hogy most is be fog. Az hogy 3 napja nem ettél semmit, az nem is jelent semmit. Attól fogyni nem fogsz.
2021. okt. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad hány cm, és hány kg vagy, de valószínű te is olyan vagy, mint sokan, hogy nincs is miből fogyni. Nagy a hasad persze, a saját szemedbe.
2021. okt. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

26 éves vagyok:/ és az a régen kb 1 hete volt.

Edzem is nem csak koplalok és nem is kilóban várom a csodát. Csak lemehetne a menzesz utáni borzalmas has...

175 centi és mérlegre nem merek ráállni. s/m méret, de ha felpuffadok , akkor szorít az m-es szoknya...

2021. okt. 11. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen puffadsz, akkor inkább a táplálkozásodban kéne keresni a hibát. Mármint amikor eszel és nem koplalsz. Talán van valamilyen érzékenységed, amiről nem tudsz. Ezzel a koplalásos-edzős anymenéssel meg csak kicsinálod magad. Ha fogysz is majd valamit, mikor újra enni kezdesz, visszajön minden, vagy több is. Most még lehet, hogy bírja a tested ilyen fiatalon, de később meg lehet ennek a böjtje, ha nem hagysz fel ezzel. Edzeni járj nyugodtan, ártani nem árthat, de mellette egyél normálisan, és mindenképpen EGYÉL, mert így kikészíted magad.
2021. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Semmi ertelme annak amit csinalsz..
2021. okt. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt sokáig folytatod, akkor nem kell majd foglalkozni a menzeszes puffadással, mert nem lesz menzesz. Remélem nem ezt akarod.
2021. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kakilni mikor voltál utoljára?
2021. okt. 21. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!