Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkezdtem heti háromszor...

Elkezdtem heti háromszor futni és edzeni. (Másfél óra alatt szoktam végezni, futás után edzek) Ha mellette figyelek az étkezésemre akkor fogynék is?

Figyelt kérdés

2021. okt. 17. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán.

A fogyás első sorban az étkezésen múlik, az, hogy figyelsz rá semmit nem jelent. Az szuper, hogy mozogsz, ettől formálódik a tested, de fogyásra nem elég.

2021. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Ha az edzés alatt súlyzós edzést értesz, akkor inkább utána fuss.
2021. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az étkezésedre való figyelést úgy érted, hogy igyekszel arra törekedni, hogy kalóriadeficitben legyél, akkor igen, úgy tudsz fogyni. A lényeg, hogy kalóriadeficitben legyél.
2021. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, aki lepontozott, annak (és a kérdezőnek) bővebben kifejteném, ennek az az értelme, hogy ne fárasszuk le előre az izmokat a súlyzós edzés előtt.
2021. okt. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek zöldet adtam, köszi nektek! Egyébként van itt egy kis kondipark saját testsúlyos gépekkel. Ezeket használom plusz gumikötél/ugráló, TRX, mikor mit.
2021. okt. 17. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5-ös Teljesen mindegy mit használsz, a tempós séta is jó! Nem ez a lényeg.
2021. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!