Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik csak kétszer esznek egy...

Akik csak kétszer esznek egy nap, hogy lehet megállni?

Figyelt kérdés

Azt amikor valami finomat főztök és hogy utána ne zabáljátok belőle degeszre magatokat vagy csak egyszer egyetek az adott ételből.

Nem egyszer olvastam itt, hogy sokan egy nap csak kétszer esznek. Nem tudom hogy bírják ki főleg ha olyat készítettek amit imádnak.

Én jelenleg diétázok vagyis próbálok mert hihetetlenül nehéz megállni, hogy pl. sorozatozás közben ne menjek ki a konyhába és hozzak be valami ételt.



2021. okt. 23. 18:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%
Simán. Én még egy falatot sem ettem ma, nem is kívánom, bár tudom, hogy kellene, és kellett volna! Annyit tettem, hogy beraktam a fagyasztóba, hogy egyszer majd megegyem.
2021. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem kétszer eszek, inkább háromszor, de azért gondoltam válaszolok. Reggel eszek valami reggelit, mikor hazaérek ebédelek majd nekiállok főzni és azt eszem vacsira. Nyilván hogyha már délben megfőzöl akkor nehéz megállni, próbáld meg kitolni a főzést
2021. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Két evés közben nasizni sem szoktatok?
2021. okt. 23. 19:01
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, minek? Olyat eszem ami elég mennyiségre, és laktató.
2021. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

3!

Néha előfordul, de nem jellemző. Van hogy megkívánok egy kis csokit, akkor eszek is de inkább valami gyümölcsöt választok.

2021. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%
Milyen 2x? Én egyszer eszem, 10 és 11 között. Aztán délután edzés van, és azt követően semmit. Ezt csinálom már több, mint egy éve, és hozzászoktam. Nem eszem magam sose degeszre. Nem puffadok fel sosem, és még késő déután is lapos a hasam! Persze eszek sütit is, de nem tepsiszámra. És kizárólag edzés előtt!
2021. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem semmi.. és hogy bírjátok? Van energiátok ettől függetlenül?
2021. okt. 23. 19:22
 8/19 anonim ***** válasza:
9%
A Pro-ana-soknak is van. Azok még ennyit sem esznek, és szétedzik magukat ájulásig. Láttál már 14 éves pro-anás csajt? Apám olyan szálkás, hogy beájulsz :-D
2021. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én megállom olyat eszek ami laktató és ha még nincs annyi idő addig kitolom az evést
2021. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem nézek sorozatokat. Ha nassolni akarsz bármi ropogós megfelel. pld. Alma, répa, retek, karalábé vékonyra vágva.
2021. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!