Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 40 kilót vesztettem olyan 9...

40 kilót vesztettem olyan 9 hónap alatt 20 évesen. A bőröm örökre lógni fog?

Figyelt kérdés

Kezdek újra depressziós lenni mivel nem azért kezdtem bele az egészbe, hogy még ocsmányabbúl nézzek ki. Néztem a problémára megoldást. A műtét kizárt; undorító hegek, meg a varratok pfuuuj!!! A csoda bogyókban meg nem hiszek! A karomon vettem észre nagyon meg a hasamon, hogy lóg a bőröm.

Kolagént használok liquid ként (amit inni kell). Ha edzéstől tényleg jobban húzodik a bőr vissza meg lehet tőle jobban rugalmasítani a bőrt? Melyik a legjobb edzés terv erre illetve életmód?



2021. okt. 30. 21:55
1 2
 1/19 anonim válasza:
69%
Eddig is kellett volna edzeni. Személyi edző, táplálkozási tanácsadót javaslok, de elsősorban PSZICHOLÓGUST!
2021. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Pszichológust miért? Egyébként elsősorban személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi!
2021. okt. 30. 22:08
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lett vna lasabban leadni, de mar ez ugye mind1.. 20 evesen meg azert van esely h feszesedjen, ha egeszsegesen kajalaz meg sportolsz, de sok esetbe csak a mutet oldja meg. Sztem meg mindig jobb 1-2 heg.. manapsag mar alig latszik ugy megcsinaljak.
2021. okt. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem a 9 hónap az elég lassú. Még ha friss a fogyás akkor húzódhat a bőr, főleg 20 évesen.

Amit az 1-es ír az sem igaz, elég nehéz egyszerre fogyni és testet építeni.

Viszont most hogy lefogytál megteheted. Persze nem tudsz annyi izmot felépíteni hogy kitöltsön mindent viszont reménykedjünk abban hogy a bőröd elég elasztikus maradt még ahhoz hogy visszafeszesedjen.

Egy képet tudsz küldeni hogy hogy nézz ki?

Elég sok lógós bőr esetet láttam, kb. megtudom jósólni hogy milyen.

2021. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

A hegek nem olyan undoritoak mint 20 kilonyi logo bor a hasadon. A hegeket legalabb nem kell hajtogatni.


Elsosorban edzes, es nem heti 2x20 perc. Valamint egeszseges kajalas. Aztan kb 1-2 ev alatt nagy eredmenynek kell latszodnia. Ha nem, akkor mutet.

2021. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen mértékű a lógás? Hány cm?
2021. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy, még bőven javulhat a bőröd. Amúgy a mozgás tényleg sokat segít.
2021. okt. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon hirtelen fogytál sokat. Heti 0,5 kg az egészséges fogyás. Tehát 2 kg/hó, az 9 hónap alatt csak 18 kg lett volna az ideális. Pont ezért a bőröd nem tudta követni a fogyás mértékét..

Vannak bőr feszesítő krémek, ezeket mindenképpen érdemes lenne használnod. Szerencsére fiatal vagy, így könnyebben regenerálódsz. Viszont adj időt a testednek! Tehát legalább még egyszer 9 hónapot!

2021. okt. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Valamennyire még feszesedhet. Viszont őszintén, szerintem annyira vészes nem lehet, szerintem 40 kiló még nem az a veszteség, amitől olyan hatalmas mennyiségű lógó bőr keletkezne, pláne ilyen korban. Szerintem legalábbis olyan szörnyű nem lehet, persze ez attól függ, hogy a túlsúly milyen arányban helyezkedett el a testeden, de szerintem csak te látod olyan szörnyűnek. Ismerek embereket, akik annyi súlyt fogytak, ők is 1 éven belül, és max. minimális lógó bőrük lett, egyikőjük sem néz ki "ocsmányul". Szóval szerintem egy kicsit azért túlreagálod. De amúgy meg hidd el, nem nézel ki rosszabbul, mint a fogyás előtt. Látszik, hogy ami van rajtad, az már nem zsír, látszik, hogy nem vagy túlsúlyos, szóval lógó bőr ide vagy oda, még mindig jobb, mint a túlsúly. Meg én tényleg kétlem, hogy olyan szörnyű lenne, szóval szerintem tényleg azon kéne dolgoznod elsősorban, hogy magadat elfogadd, mert úgy tűnik, hogy se a fogyás előtt, és most utána sem vagy okés magaddal. Ha nem vagy okés magaddal, akkor tök mindegy, hogy hány kiló vagy, milyen a bőröd, stb.
2021. okt. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Amikor fekvőtámaszba vagyok eléggé lelóg a hasam. Lehet rendesen gyűrni. Hajtogatni azért hála égnek nem. Most nem tudom, hogy kell ezt lemérni annyit mondok hogy a tenyerembe elfér. Talán ha saccolnom kéne olyan 5 vagy 4 centi a kezemnél a tricepsznél. A hasamnál pedig asszem 10 centi vagy több de még érezni hogy zsíros nem teljesen a bőrt érzem. (150 kiloról fogytam le 40 kg)
2021. okt. 31. 01:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!