Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 40 kilót vesztettem olyan 9...

40 kilót vesztettem olyan 9 hónap alatt 20 évesen. A bőröm örökre lógni fog?

Figyelt kérdés

Kezdek újra depressziós lenni mivel nem azért kezdtem bele az egészbe, hogy még ocsmányabbúl nézzek ki. Néztem a problémára megoldást. A műtét kizárt; undorító hegek, meg a varratok pfuuuj!!! A csoda bogyókban meg nem hiszek! A karomon vettem észre nagyon meg a hasamon, hogy lóg a bőröm.

Kolagént használok liquid ként (amit inni kell). Ha edzéstől tényleg jobban húzodik a bőr vissza meg lehet tőle jobban rugalmasítani a bőrt? Melyik a legjobb edzés terv erre illetve életmód?



2021. okt. 30. 21:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Egyébként 9-es még mindig túlsúlyba vagyok. És már így is lógok, na meg ugye azt elfelejtettem leírni, hogy kiskorom óta kövér vagyok. Magammal amúgy semmi bajom csak a nagy elvárások, ha azt vehetjük “bajnak”
2021. okt. 31. 01:54
 12/19 anonim ***** válasza:
80%
Hideg-meleg váltózuhany rugalmasabbá teszi a bőrt.
2021. okt. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%

Elsőkörben szeretnék gratulálni a fogyáshoz. 40 kg nem kis teljesítmény, ezt én tudom a legjobbban mert 20 kilót is kínkeservvel tudtam csak leadni.

Amit a válaszkommentendben írtál az kulcsfontosságú szerintem.

Ha 150-ről indultál és most vagy 110 akkor még mindig kell fogynod sokat.

Azt nem írtad hogy fiú vagy e vagy lány illetve a magasságodat de gondolom hogy fiú és valamennyire magas szóval még olyan 20-30 kilós fogyást saccolok még.

Össz 70 kilós fogyásnál sajnos lógni fog. Sokat jártam utána az interneten és nem volt olyan ember akinek 40-50kg fogyás felett ne lógott volna a bőre.

Pl. ott van ez a John Glaude srác (obesetobeast) aki szintén 70 kilót adott le és még 6 év után is lóg a testén a bőr.

2021. okt. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az infratrainer sokat segített a bőrömön, bár nem utólag, hanem a fogyással párhuzamosan csinálom, 110-ről 80ra fogytam fél év alatt.
2021. okt. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
Ekkora túlsúllyal mondjuk nem sok a 40 kg fogyás 9 hónap alatt. Egyébként én továbbra is szakemberek felkeresését ajánlom, a gyakorikerdesek.hu-n azért kevesen értenek az ekkora túlsúly kezeléséhez. Gratuláloka fogyáshoz egyébként. 1-es voltam.
2021. okt. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%
Én már túl vagyok rajta félig-meddig. Én konkrétan 103 kilóról fogytam 60-ra. Már mikor 70 kiló voltam lógott, holott egyfolytában edzettem. Igaz csak a hasamon, erre nekiálltam ijedtemben durva hasazásoknak. Itt főként lábemelés, napi 1000-2000 is megy a mai napig. Illetve a hasprés, nagyon durva számokkal, ne akard tudni. De az edzéseim nagy részét a hasazás teszi ki, majd minden nap. Kollagén mese a holdba, a hideg-meleg zuhany meg a zöldséges dolog is kapufa. Én is a műtétet fontolgattam, de mikor megláttam, hogy a konkrétan a 3. hónaptól kezd feszesedni, illetve izmosodni elég durván, akkor eldöntöttem, addig folytatom a hasazást, amíg totálba nem feszül meg. Mindenki mondta, aki látta, (mert durván lógott) hogy ez ebben a korban így fog maradni. :-D Naná, hogy azok is badarságokat magyaráztak :-D Én végig magamban bíztam. A fogyás alatt sem hallgattam mások tanácsaira, sem az edzésekben. Mára alig látszik, hogy lóg a bőr, kb fél évet még biztos kínódni kell, de látom, hogy van eredménye. Egyébként, én is hibás voltam, mert kezdetektől fogva több hasazás kellett volna. Hiszen a karomon meg máshol azért nem lóg, mert a súlyzós edzések segítettek ebben. Szóval az idő, és a kitartó hasazás a kulcs. A többi semmit nem érő marhaság. És ezt tapasztalatból írom.
2021. okt. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
82%

4 hónap alatt vesztettem 12 kgt és még másfél év alatt még 15öt, egészséges étkezéssel és portion kontroll-al, közben folyamatosan edzettem, heti kétszer

nekem: striás/csíkos a combom teteje, a felkarom teteje, és a hasam alja, a bőr picit a felkaromon lóg, de alig észrevehető, mitnha csak 'integető háj' lenne

az én személyes érzésem pedig az, hogy 46-os méretről indultam, most 38-as vagyok. igazából visszanézem a két évvel ezelőtti képeimet és örülök a striáimnak, mert soha de soha nem lennék utoljára nagy. szerintem neked is fejmebn kéne eldönteni, hogy a lógó bőr szép, hiszen a küzdelmet, kitartást, elszántságot jelenti. no meg emlékeztet hogy sose akarj visszahízni



23L

2021. okt. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet, csak én ennek majdhogynem örülök. :D


35kg-tól szabadultam meg 8 hónap alatt. Lóg a bőröm, a hátamon vannak "hegek", viszont én egyáltalán nem bántam meg, hogy így sikerült.


Hidegen hagy, hogy hogyan nézek ki (jó azért nem..., de nem az a fő szempont). Én már nem azért sportolok és edzek heti 5x, hogy minél nagyobb izmaim legyenek, hanem mert már az életem része lett és el sem tudnám képzelni a napjaimat enélkül.. (kivéve hétvége, mert az pihenőnap :DD)


Igen, gyors fogyás (bár átlagban 4 kg körül havonta az nem túlzottan gyors), lóg a bőr a hasamnál minimálisan, de nem érdekel. Ez is én vagyok. Ez is azt mutatja, hogy sikerült, és megcsináltam. Ez számomra a kitartást és akaraterőt jelképezi, nem pedig azt, hogy "úristen, hogy nézek ki".


Az meg már csak 1 plusz, hogy majd a további edzések és izomépítésnek hála már csak idők kérdése, és javul a helyzet.

2021. okt. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
+még valami, 170 cm voltam, 106kg, 72kg-ra sikerült lemennem, most pedig 75kg vagyok. (nem, nem visszahíztam, vagyis de, viszont szándékosan. Izomépítés, 3 hónap alatt +3kg.)
2021. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!