Nem tudok enni?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, és az a problémám, hogy nem tudok már szinte enni semennyit. Elég stresszes időszakom van, alig ettem az elmúlt hetekben, ma realizáltam, hogy egy fél tányér rántotta volt a vacsorám, semmi mást nem ettem, ez is alig ment le a torkomon, szinte éreztem hogy le kell küzdenem. Mindennap hetek óta egy pici kaja 1x, 2 kávé, sok cigi. Lassan már nem 36os méret vagyok, hanem 34es 174 cm magas vagyok. Mitől lesz étvágyam megint?

2021. nov. 8. 22:56
 1/8 anonim válasza:
92%
vitamin es keves cigi
2021. nov. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél Béres-cseppet, farkaséhessé válsz tőle.
2021. nov. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Kávé, cigi kiiktatása első lépésben! Sok B vitamin.
2021. nov. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
62%
de jó neked...
2021. nov. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 4es a fenét jó... El is fogyhat az ember, nem lesz tőle boldogabb, a problémák ugyanazok
2021. nov. 9. 10:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szokj le a cigiről, a sok kávéról, és csökkentsd a stresszt, amennyire tudod.
2021. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem bántásból de nem értem ez a kérdés miért fogyókúrás kategóriában írtad ki. Neked nem fogynod kell, hanem megpróbálni nem elfogyni
2021. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként ilyenkor azt kell tenni ami a fogyisok elkentéte: minél nagyobb kalóeiaaúrűségű ételeket enni, amik minél kevesebb térfogatúak. Pl olajos magvak, aszalt gyümik, kicsit zsírosabb húsok, halak, például norvég lazac filé. Ha meg kevésbé "egészséges opcióra vágysz szerintem ilyenkor nyugodtan ehetsz cukor tartalmú dolgokat is. Én például vizsgaidőszakban mindig otthon cukorral sütöttem a sütiket. Kókuszvirágcukor, méz. Jól jött, mert sokszor elfelejtettem enni, annyit tanultam, meg a sok stressztől eleve fogytam
2021. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!