Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le 15 kilót...

Hogyan fogyhatok le 15 kilót minél gyorsabban és tartósabban? Nem baj ha drasztikus. 25/n

Figyelt kérdés

2021. nov. 26. 21:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
28%

“ 48%

8

Áruld már el hogy bírok mondjuk én aki eddig hébe hóba tornáztam napi két órát sportolni? Se fizikálisan, se mentálisan illetve van egy életem, munkám stb…”

Elhatàrozàssal

2021. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%
Napi két óra sport heti hatszor fölösleges és teljesíthetetlen is egy átlagember száma, hát még valakinek, akin 15 kiló fölösleg van, és a kérdés megfogalmazásából ítélve, ülőmunkát végez, nulla testmozgással. Napi fél óra edzés heti 5x-6x bőven elég, az is felépítve, tehát nem egyből a legkeményebb hiit workoutokkal kezdve. Ha emellett ügyel az étkezésre, cirka fél év alatt lemegy ennyi túlsúly, és ha folytatja az új életmódot, nem is jön vissza. Persze a "nem baj ha drasztikus" mondat arra enged következtetni, hogy egy újabb, leendő jojó-effektussal bajlódó személyről van szó, aki ilyen mentalitással sose fog megszabadulni a fölöslegtől, de ne legyen igazam.
2021. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
42%
12,kifogások, munka, tanulás és 22 kg túlsúllyal megcsináltam
2021. nov. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%
Egészségedre. De azért beláthatod, hogy nem mindenkinek muszáj a te utadat járni. Főleg ha van könnyebb.
2021. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#13 kifogások? Barátom, napi fél óra edzéssel (heti 6x) leadtam 20 kilót, hol van itt kifogás? Te viszont végtelenül szűklátókörű vagy és fenntarthatatlan tippet próbálsz rásózni másokra. Neked szerencséd volt, másnak meg több mint valószínű hogy sérülése lesz ha hirtelen ilyen szinten túlerőlteti a szervezetét.
2021. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

olyan nincs, hogy gyors és artós, olyan meg végképp, hogy drasztikus és tartós

tedd rendbe a fejed. szánj rá minimum annyit, amennyi idő alatt felpakoltad magadra


egyébként a fogyás mechanikája egyszerű: egyél kevesebb energiát, mint amit elégetsz, de többet annál, amire minimálisan szükséged van

ahhoz hogy tartós legyen, a fogyás után is folytasd az életmódot

2021. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 mindentudó99 ***** válasza:
0%
Én kidolgoztam egy fogyókúrás módszert. Alkalmaztam. Hihetetlen de bevàlt
2021. nov. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!