Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Guggolás alternatívák?

Guggolás alternatívák?

Figyelt kérdés

Rossz a térdem.

20/L


2021. nov. 29. 17:15
1 2
 11/19 anonim válasza:
89%
Ugyanilyen tünetekkel kiderült, hogy meniscus szakadásom van. Általában nem fáj, de guggolásnál érzem rendesen.
2021. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%

Kriszti@n jól mondja.


Nekem nem voltak fájdalmaim sem sérülésem csak éppen rengeteg sport pici koromtól fogva és bár vigyáztam az térdemre (is) egy nap elkezdtem érezni egy fura szorító érzést a jobb térdemben ha sokat gyalogoltam vagy siettem valahova. Fura módon edzés közben nem.

Elmentem reumatológushoz, volt MRI, röntgen.


Azóta kapom évente mindkét térdembe a hialuronsav/kollagén injekciót.

A térdem gyulladásban volt, nem azt mondom, hogy nálad is ez a baj de ha akkor nem megyek orvoshoz ma sánta lennék vagy térdprotézisem lenne, így viszont sportolhatok, kirándulhatok minden kellemetlenség nélkül.

2021. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem járok körmöshöz, plázába, diszkóba.

Csak kutyával túrázni.

De értem a lényeget.

Nem szarom le, de nem eshetek ki most a munkából, anyum a nyugdíjából nem fog tudni megélni, kell az én fizum is.

Már van valamennyi félretett, de az még nem elég ahhoz, hogy hónapokat ne dolgozzak.

Amúgy régebben én is sportoltam. Boksz és Ju jitsu.

2021. nov. 30. 07:16
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2021. nov. 30. 07:16
 15/19 anonim válasza:
100%
Nekem is ilyen problémám van. Bár az én térdem volt is műtve porc leválással. De azóta se tuti. Gugolos tornát egyáltalán nem tudok csinálni mert baromira ropgog kattog. Doki szerint lehet még kell még egyszer műteni. De azt mondt utána se garantálja hogy jó lesz, mert az a térd ami már 3gyszer meg lett műtve az már jó sose lesz... Na köszi mondom 🤷‍♀️
2021. nov. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Na ezért is félek a műtéttől. Mi van, ha elcseszik.

Amikor olyanokról hallani, hogy vakbél műtét során benne hagyták a rongyot ...

Na mindegy, majd legalább azért megnézetni elmegyek.

Aztán meglátjuk mi lesz.

2021. nov. 30. 10:46
 17/19 anonim ***** válasza:
52%

El kell menni orvoshoz. Úgyis 3-4 hónap mire időpontit adnak. És attól még hogy nem mindig folyamatosan fáj, egyértelműen rossz.


Amúgy youtubera írd be hogy bad knee workout, es rengeteg jo van

2021. dec. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
80%

Sziasztok.

A kérdező vagyok.

Voltam orvosnál.

Kiderült a betegségem.

Chondromalacia patellae.

Én csak kondromalac-nak nevezem.

A doki azt mondta, egyenlőre kapok kezeléseket, porcépítő gyógyszert és táppénz, mert pihentetni kell.

A továbbiakat az alapján döntik el, hogy használ-e a terápia.

2022. márc. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már senkit nem érdekel ez a kérdés, de azért írtam.
2022. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!