Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől van sörhasam, ha egyálta...

Mitől van sörhasam, ha egyáltalán nem fogyasztok alkoholt, se szénsavas üdítőitalt, és csak vizet iszom?

Figyelt kérdés

Január óta lassan de folyamatosan elkezdett nőlni a hasam, jelenleg ekkora:


[link]


[link]


Azért fura, mert mindenhol máshol vékony vagyok, csak a hasam ilyen nagy, ráadásul az étrendemre se mondanám, hogy katasztrófa:


Reggelizni nem szoktam, ebédelni szoktam csirkemellett valamilyen körettel, vacsorára pedig szendvicset szoktam enni felvágottal.


Inni csak vizet csapvizet iszok, illetve zöldteát, néha 1-1 csokit megeszek / hét.


Sportolni nem szoktam, ülőmunkát végzek, 22 vagyok, 173/67,5 kg.


Mégis mitől ilyen kórosan nagy a hasam, ha mindenhol máshol vékony vagyok?


2021. nov. 30. 20:23
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
30%
Ez szerintem nem sörhas, hanem hasüregi háj.
2021. dec. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
87%

19, Ezzel most pont alátámasztod, amit írtam, apukádnak is pajzsmirigyproblémája van, azzal együtt néz ki hasonlóan...

Erről beszélek én is, hogy ez nem sima sörpocak, több annál.

2021. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
10%

#22

A pajzsmirigynek semmi köze hozzá.

Egy világos sör kalória tartalma kb 1 liternek 410 a kcal tartalma.

[link]

Ez azért este komoly bevitel. Este meg amit beviszel, az rajtad marad.

2021. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
79%

Nem marad rajtad, amit este beviszel, ez egy régi, állandóan visszatérő mítosz. A teljes napi/heti kajálástól függ, hogy mi marad és mi nem.

De nekem úgy tűnik a kérdező eléggé kitolja a hasát, és szemből még így sem tűnik rendellenesnek.

2021. dec. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
71%
Ha megszaladnak a kilók én is így festek. Így hízom sajnos. Így inkább formában tartom magam 1 picit.
2021. dec. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim válasza:
88%
Sztem menj orvoshoz.Lehet,hogy valami szervi problémád van,sőt biztos.Tesóm is pocakos,de neki azért nem feszül úgy mint egy terhesnek,illetve,ha valóban ennyit eszel,akkor nem kéne,hogy ekkora legyen a hasad.Ugyanígy eszek én is kb,ebéd/vacsi,néha édesség,nem mozgok,de nekem nincs hasam,meg egész nap ülök én is.
2021. dec. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
85%
Ezzel menj el orvoshoz!
2021. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen kidudorodó pókhas nem az ülőmunka miatt van. Ez nem elhízás, hanem puffadás. Menj el orvoshoz, és alaposan vizsgáltasd ki magad, míg nem derül ki, hogy mi a gond!
2021. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
27%

28: te orvos vagy? EGy fényképből azonnal diagnosztizálni tudsz...??


:)))

2021. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
90%
Ez haspuffadás, utána kellene járni, hogy mi okozza. Főleg, ha rendszeresen ilyen a hasad. Lehet pl. ételintolerancia, pajzsmirigy, vagy éppen tönkremegy a májad. Úgyhogy minél előbb keress fel egy orvost.
2021. dec. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!