Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől van sörhasam, ha egyálta...

Mitől van sörhasam, ha egyáltalán nem fogyasztok alkoholt, se szénsavas üdítőitalt, és csak vizet iszom?

Figyelt kérdés

Január óta lassan de folyamatosan elkezdett nőlni a hasam, jelenleg ekkora:


[link]


[link]


Azért fura, mert mindenhol máshol vékony vagyok, csak a hasam ilyen nagy, ráadásul az étrendemre se mondanám, hogy katasztrófa:


Reggelizni nem szoktam, ebédelni szoktam csirkemellett valamilyen körettel, vacsorára pedig szendvicset szoktam enni felvágottal.


Inni csak vizet csapvizet iszok, illetve zöldteát, néha 1-1 csokit megeszek / hét.


Sportolni nem szoktam, ülőmunkát végzek, 22 vagyok, 173/67,5 kg.


Mégis mitől ilyen kórosan nagy a hasam, ha mindenhol máshol vékony vagyok?


2021. nov. 30. 20:23
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

[link]


Jelenleg ekkora a hasam, egy hete edzek már, és nem eszek kenyeret egyáltalán.

2021. dec. 1. 18:49
 32/38 A kérdező kommentje:
Ja és nem húztam be haha, csak kihúztam magamat, mert amikor az orvosnál voltam akkor szólt, hogy eléggé görnyedt a testrartásom 😃
2021. dec. 1. 18:50
 33/38 anonim válasza:
88%
Néznék egy intolerancia tesztet gluténre,illetve azt is megnézném,hogy ha pár napig nem eszel tejterméket,vajon milyen lenne.De ettől függetlenül ultrahang jó lenne.
2021. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
78%
Nem nyitja meg egyik képet sem. Leszedted már őket?
2021. dec. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom megnyitni a képeket, pedig a hozzászólásokat olvasva kíváncsi lettem.
2021. dec. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
74%

🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥

A helyzet a probléma, hogy kevésszer eszel sokat !

És az emésztőrendszered pedig ehhez alkalmazkodik.

1️⃣ Az emésztőrendszered kapacitása(befogadó képessége)megnövekszik, és emiatt a gyomrod, a belek kitágulnak, a májad és a hasnyálmirigy megnő.

2️⃣ Valamint a bélzsír is megnövekszik ! Mivel reggel/tízóraikor/uzsonna tájt is energiára van szükség a szervezetednek. Ezért valahova az energiát el kell raktározni.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

✅ Javaslom : Többször, kevesebbet étkezz ! (napi 5️⃣..6️⃣ ❗)

1️⃣ Ezzel csökkented az emésztőrendszered méretét/kapacitását/befogadóképességét ❗

2️⃣ És csökkented a bélzsírt ❗

🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥🟥

2022. jan. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
36-os, nem tudom, hogy mindez így van-e, de rám nagyon igaz, az egyszer biztos, én is csak ritkán eszek, de akkor iszonyat sokat. És aránytalanul megnőtt a hasam az utóbbi időben.
2022. jan. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Lehet glutén érzékeny vagy
2022. jan. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!