Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől van sörhasam, ha egyálta...

Mitől van sörhasam, ha egyáltalán nem fogyasztok alkoholt, se szénsavas üdítőitalt, és csak vizet iszom?

Figyelt kérdés

Január óta lassan de folyamatosan elkezdett nőlni a hasam, jelenleg ekkora:


[link]


[link]


Azért fura, mert mindenhol máshol vékony vagyok, csak a hasam ilyen nagy, ráadásul az étrendemre se mondanám, hogy katasztrófa:


Reggelizni nem szoktam, ebédelni szoktam csirkemellett valamilyen körettel, vacsorára pedig szendvicset szoktam enni felvágottal.


Inni csak vizet csapvizet iszok, illetve zöldteát, néha 1-1 csokit megeszek / hét.


Sportolni nem szoktam, ülőmunkát végzek, 22 vagyok, 173/67,5 kg.


Mégis mitől ilyen kórosan nagy a hasam, ha mindenhol máshol vékony vagyok?


2021. nov. 30. 20:23
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
23%
Máshol se vagy vékony, tokád is mekkora má
2021. dec. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Köszi, az igaz, máshol is kövér vagyok + a kép este készült :D


Igazából 1 hónapja nem iszok alooholt előtte napi 2-3 sört megittam, + heti 3-4x ettem valami gyorskaját is, csak mivel nem akartam meghalni 22 évesen, ezért leálltam ezekkel a dolgokkal 1 hónapja, még hónap elején wlmeentem vérvételre, hogy nem-e károsodott a májam, de minden értékem normális volt.

2021. dec. 1. 10:09
 13/38 anonim ***** válasza:
94%
A sörhas NEM AZ ALKOHOLTÓL van, hanem simán elhízás. Persze az alkohol is hízlal. Viszont nekem se tetszik a pocakod, ekkora súllyal nem lenne szabad ilyennek lennie.
2021. dec. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
61%
Azoktól amiket idáig is evett meg ivott, hogy kéne kinéznie? Még ha az ember el is hiszi, hogy mindennap csirkemellet eszik rizzsel, meg egy b. nagy szendvicset betol este (nagyon diétás étkezés...), akkor is elég megnézni a tokáját meg a többi testrészét, és lehet látni, hogy csak zsír van rajta. A sok hülyeségtől van egy mázsa zsigeri zsírja. Nem kell itt orvoshoz rohanni hasi tumortól tartva, csak neki kéne állni egy normális életmódnak.
2021. dec. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Most nézem, hogy a háziorvosnál nem is 67 kilót mértünk hanem 72-őt, elfelejtettem, sorry 😁


Igen a tokám is nagy 😂😂

2021. dec. 1. 11:05
 16/38 anonim ***** válasza:
79%

"ha egyáltalán nem fogyasztok alkoholt,"


vs.


"Igazából 1 hónapja nem iszok alooholt előtte napi 2-3 sört megittam, + heti 3-4x ettem valami gyorskaját is,"


Megmondom én: egészségtelen mozgászsegény életmód miatt híztál meg ennyire. Ne áltasd magad. Este meg amit eszel, az rajtad marad. Egészségtelenül zabáltál, de kérdésed szerint te szinte normálisan étkezel. Hát nem. Ne csapd be saját magad. A tükör nem hazudik, gondolkozz el azon, ahogy élsz, az nem jó.

A sör, amit eddig fogyasztottál, abban is van kalória, nézd meg. Apukám is este megeszik 1-2 doboz sört, azon kívül időben vacsizik, mégis sörhasa van, na vajon miért?

Nem hiába van az a mondás, hogy idézem: "Reggelizz úgy, mint egy király, ebédelj úgy, mint egy polgár és vacsorázz úgy, mint egy koldus!"

Csak magadnak köszönheted, hogy elhíztál.


A fogyás 70%-ban az étkezésen, 30%-ban a mozgáson múlik.

2021. dec. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
18%
Jav.: Apukám is este megiszik...
2021. dec. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
76%

Azért ne mondjátok már, hogy egy ilyen előreálló terhespocak ekkora testsúly mellett normális elhízás...

Ha valaki ennyire aránytalan, amögött mindig hormonális okok vannak. Sörözés ide, esti szendvics oda.

2021. dec. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
85%

#18

Apukámnak teljesen vékony a lába, még tokája sincs, 182 centihez 79 kg, csak a hasa nagy. Persze, neki csak a pajzsmirigyével van problémája, de egész fiatal kora óta, amikor még nem volt nagy hasa.

Miért olyan hihetetlen elhinni, hogy az egészségtelen mozgásszegény életmód, plusz a sörözés képes arra, hogy valakinek nagy hasa legyen?

Sőt, a kérdező be is vallotta, hogy el is van hízva és tokája is van. Akkor most miről is beszélünk?

2021. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
34%
#18, bármilyen hihetetlen, van olyan hogy valaki így hízik. Ez alkati dolog. Nem mindenkin egyformán oszlik el a zsír. Férfiakra elégge jellemző ez a fajta elhízás. A terhes has megnevezést erre a sörhasra pedig mint 9 hónapos terhes nő, kikérem magamnak 😂
2021. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!