Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha hiszek magamban, akkor...

Ha hiszek magamban, akkor menni fog? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kb 10 kg-t kéne ledobnom, csak az a gond hogy nem hiszek magamban, a sikerben... ezért mindig bűnözök, hogy véletlenül se csalódhassak... hogy azt kapjam amit vártam.... mert félek, hogyha mindent jól csinálok, akkor se fogok lefogyni, nem tudom miért... :S De ha valaki azt mondja, hogy biztos, BIZTOSAN sikerül lefogynom ha én is úgy döntök, akkor talán az megerősítene..... Nem is tudom igazán, hogy mit érzek, és mit akarok most tőletek... Mind1, a lényeg hogy érdekelne mások véleménye erről... Bocsi ha kicsit érthetetlen voltam. 19/l
2010. szept. 5. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!!! Figyu az osztalyomban annyi jo csaj volt .h en elvesztem kozottuk mivel..en voltam az egyetlen aki dagadt volt es randa..-.-..10 kg felesleg volt rajtam...Nem is erdekelt a dolog...amig benem vezettek az uszasoktatast az iskolamba kotelezoen...En soha nem mentem uszni es sorba kaptam az egyeseket..evegett bukasra alltam tesibol hol ott kituno tanulo voltam mindig is...Amellett meg amikor a baratnoim kaptak egy kis zsebpenzt es mentek vasarolni....en addig otthon gubbasztottam ..a strandra nem mertem kimenni semmi nem allt rajtam jol...ugy gondoltam h eleg nem akarok orokke ebben a szarsagban elni...1 nap 24 orabol all nah most abbol 1 ora torna igazan semmi es ha belegondolok ha csak kb 5 honapig csinalom folyamatosan...es vege lesz ennek a szornyu gatlasnak mar megerte az a csekely 5 honap az eletembol...meg az az egy ora...edzes...az semmi...szal en megcsinaltam nem ettem edesseget megg uditoket.csak viz...reggeliztem ebedeltem azutan meg csak mar csupa lightos cuccokl....Nem akartam koplalni mert tudtam azt ugyem birnam sokaig meg vissza is jonne szal..ertelmetlen lenne az egesz...Igy meg mondhatom h lazan lefogytam szenvedes nelkul..mert az edessegrol a haverokkal meg a tanulassal tereltem el a figyelmem...s mondhatom h az az 5 honap volt eletem legszebb 5 honapja...es mondjak valamit mai napig se hagytam abba azt a megmento 1 oramat sot meg szoktam ra is huzni..de mar nem egyedul hanem a baratokkal megyunk ki a levegore egesznap..csavargunk...es megvalami kiderult h nem is vagyok randa..sot kenderbe vertem az osszes plaza cicat mert soha nem voltam csunya sot ;) Ha nekem sikerult 13 evesen erot venni magamon akkor neked is fog gondolj bele mi az az 1 ora meg az az 5 honap abbol a hosszu eletedbol..semmi...ugy elrepul h eszre sem fogod venni es ha 2 hetig birod bunozes nelkul + torna akkor meglatod a tobbi nap meg mar osztonosen jon...:)
2010. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hit önmagában nem fogyaszt. A hit egészséges életmóddal kombinálva viszont igen.
2010. szept. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!