Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit mantrázzak magamban?

Mit mantrázzak magamban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a gondom, hogy ha van valami a hűtőben, azt megeszem..(Nem vagyok kövér, sportolok is, ezzel semmi baj nincs) csak annyi a problémám, hogy mire gondoljak, vagy mit csináljak, hogy ne egyek? Hülyeségnek hangzik lehet, de rossz eléggé...Csak hajlamos vagyok tényleg sokat enni... Volt olyan időszakom, amikor egyáltalán nem kívántam a kaját, és ha mondjuk ez a kevés-evés egy pár hétig meg, azután már semmi gond nincs.. De addig hosszú és rögös az út:P Ha tudtok valamit, írjátok le:)

Előre is köszönöm!


2010. márc. 30. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mantraszöveg: nem eszem magam degeszre, mert ronda kövér disznó leszek. Nem akarok ronda kövér disznó lenni, mert a ronda kövér disznót le szokták vágni. Eszem inkább kevesebbet, így lesz jó a szervezetnek. Hogy tetszik?
2010. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hehe:) Elég félelmetes, köszönöm!
2010. márc. 30. 20:00
 3/11 A kérdező kommentje:
És amíg végigmondom, elmegy az étvágyam, leolvad a hűtő >.<
2010. márc. 30. 20:03
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

"Csak egy pillanat az ajkaidon, de örökre a csípődön"

:)

2010. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Wow! Ez művészi:D
2010. márc. 30. 20:55
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha rámjön az édességehetnék azzal a szöveggel hogy "Ez még belefér",akkor van hogy elgondolkozok a cukorkával/csokival a kezemben hogy "Minek ez nekem? Fölösleges." és visszateszem és meg is szűnik a vágyam az édességre. Szerintem te is gondolj bele mielőtt eszel,hogy éhes vagy-e vagy csak unalmadban eszel-e:)


Vagy: mindig tarts otthon némi gyümölcsöt és ha enni akarsz akkor egyél meg mondjuk egy almát vagy narancsot:D

2010. márc. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet... Csak az is lehet, hogy odateszem a kaját a hasamhoz, megnézem, mennyit híznék, és rájövök, hogy nem látszana meg.. Itt a hiba:P A gyümölcs pedig jó:D

Köszönöm:)

2010. ápr. 1. 20:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Ragassz egy képet a hűtőre ami esetleg inspirál(vékony nő képe, hogy ilyen legyél...) vagy esetleg éppen elriaszt attol, hogy egyél(pl egy dagadt malacot :D). :D
2010. ápr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Egyre jobbakat írtok:DDD Igazad van, egy szép fekete kétmázsás sertés képe elég visszataszító a legszebb kaja fölött is:) Amúgy az utóbbi napokban már egész jól megy ez a mértékkelkajálásos cucc:)

Danke schööön:D

2010. ápr. 2. 17:05
 10/11 anonim válasza:

talán már nem aktuális a kérdés.....

az egyik legismertebb, legtöbbször recitált mantra

az Om mani padme hum. ez a hat szótag om ma ni pad me hum

megszabadít a 6 létsík/létforma/létezés szenvedéseitől.


így a elégedettség/büszkeség, féltékenység/szórakozás keresése, szenvedély/vágy, butaság/előítélet, szegénység/birtokolni akarás, agresszió/gyülőlet.


[link]


remélem segítettem.

2011. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!