Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pár kiló leadása, nem megy?

Pár kiló leadása, nem megy?

Figyelt kérdés
164 cm és 58 kg vagyok, ez így nem tűnik annyira soknak, de a zsírréteg ott van a csipőmön, a fenekemen és a combomon, így 2 kg fogyás is egy nadrágmérettel kevesebbet jelent. Kb. 1300 kcalt kéne bevinnem, hogy heti 0,5 kilót fogyjak, de nagyon kevésnek érzem, sporttal együtt is, nem fenntartható hosszabb távon. Nyugodjak bele, hogy ilyen leszek örökre, mikor tini korom óta voltam max 52 kg minden erőfeszítés nélkül, és amikor viszonylag normálisan eloszlott rajtam a zsír? Nagyjából tisztán étkezem. Lehet összefüggés azzal, hogy idősödöm? Pajzsmiriggyel minden oké.
2021. dec. 22. 20:53
1 2
 11/11 anonim válasza:
igen, ilyen alacsony tömegnél már nagyon nehéz tovább fogyni. Én javaslatom az, hogy egyél többet de mellette csinálj komoly súlyzós edzéseket - felgyorsítja az anyagcserédet (mind a +kaja, és az edzés külön külön is, de együtt meg pláne), felszedsz egy kis izmot - ez meg az alap kalóriaigényedet dobja meg - ezek után visszatérsz kajálásban ahol most vagy és fogyni fogsz
2021. dec. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!