Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy-két...

Miért van az, hogy egy-két falat "csaló kaja" egyből megindítja a székletet?

Figyelt kérdés

Bocsi, lehet, hogy ez fura kérdés... :D


Alap esetben tök jól eszek, megfelelő mennyiségű kalória, megfelelő mennyiségű makrotápanyagok. Ez napi egy székletürítést eredményez egy tök elfogadható állagban és méretben minden reggeli után.


Viszont ha megeszek egy darab fornettit vagy pár kocka csokit, akkor utána rövid időn belül mennem kell wc-re. Semmi hasmenés, se hasfájás, csak plusz egy adag.


Én a plusz cukorbevitelre tippelek, de ennek tudományos magyarázatát még nem találtam sehol. Esetleg ti tapasztaltatok hasonlót?


2022. jan. 1. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló, mondjuk fornettitől vagy péksütitől nem, de nasiktől pl chips vagy csoki van, hogyha elszokok tőle. Nem eszem pár hétig aztán úgymond hirtelen eszem belőle egy adagot és meghajt kicsit
2022. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!