Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le írná a tapasztalatait az,...

Le írná a tapasztalatait az, aki hashajtoval fogyott?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm azt mondja h mem lehet vele fogyni, viszont én azt mondom hogy lehet, bar még nem csináltam és nem tudom, ezért is jo lenne mások tapasztalatai.
2022. jan. 1. 17:35
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

De ti most miről beszéltek?😆

Én felraktam egy szimpla kérdést, mert az egyik ismerősömmel ezen vitaztunk hogy lehet e vagy nem, én meg csak be akartam bizonyítani az igazamat, mert eleg erős személyiség vagyok, és nem egy feladó típus.. Lenyeg h senki nem csinal semmit, csak bizonyítékok kellenek azoktól akik fogytak már vele!!

2022. jan. 1. 18:55
 12/23 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem tudtuk meggyőzni akkor próbálja ki és majd megtudja és meg lesz a bizonyítéka!
2022. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
96%

Ha a cél a súlyvesztés, akkor a hashajtó miközben tökre teszi a szervezet idővel nyilván fogyást is eredményez. Elég csak arra gondolni hányan kerülnek kiszáradással, gyengeséggel kórházba, mikor kifossák vagy hányják a lelküket is. A hashajtó rosszul használva épp ugyanazt eredményezi. Nem csak arról van szó, hogy gyorsabban átmegy rajtad a bevitt étel, rengeteg dolgot felborít a szervezeten belül.


Szóval persze fogyni fog, aki össze vissza szedi a hashajtót. Sőt ha jól csinálja még tartós kórházi ellátásra is szorulhat, plusz hullani fog a haja, tönkre mennek a fogai, folyamatos fejfájása lesz meg sápadt bőre, mint egy hullának... de hát a szépségért szenvedni kell. :D

2022. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
#14 egy szóval se írtam hogy jó ötlet, vagy tán én lettem vak?
2022. jan. 1. 21:40
 15/23 anonim ***** válasza:
93%
Én szedtem a szűztea kapszulát fél évig,fogytam sokat 56-ról 52-re,de nagyon rossz volt mindig wcn ülni meg mindig görcsöltek a beleim
2022. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
mi se mondtuk, hogy te most bulimiás vagy, én pl csupán annyit kérdeztem, hogy miért trendi annak lenni manapság, mert mindenhol ezt látom
2022. jan. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem lehet fogyni vele. Vagyis tényleges fogyást elérni.


Kis biológia: mire az étel olyan állapotba kerül hogy ki lehessen hajtani(székletté alakul) már felszívódik belőle a kalória és a tápanyagok, és marad az értéktelen szemét.

Aki azt mondja fogyott tőle, az valójában csak a vizet hajtotta ki a szervezetéből, tehát látszat fogyás volt, zsírból egy deka se ment le.

2022. jan. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Fszsag.. nem fogysz tole zsirbol max a viz megy ki sok ertekes asvanyi anyaggal stb. Ez csak art.. inkabb eddz meg kajalj rendesen
2022. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
93%
Egy időben nagyon le volt lassulva az anyagcserém, gondoltam felpörgetem hashajtóval. Persze én is attól féltem, hogy nehogy rászokjak. Aznap amikor bevettem, olyan szinten fájt a hasam, mintha menstruálnék. Persze működött a dolog, de ilyen áron nekem nem kell. Én nem tudom, hogy tudnak erre egyesek rászokni..
2022. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Képzeld el, hogy pénzhez szeretnél jutni, de nem szeretnél megdolgozni érte. És rájössz a megoldásra, megtalálod a szent grált. Végtelen pénz, 0 munka után. Jól hangzik, csak sajnos ilyen nincsen. Ha fogyni szeretnél, és nem dolgozol érte, nem fogsz lefogyni. Ha súlyt szeretnél veszteni, csak vágd le az egyik karod, a mérleg máris kevesebbet mutat.

Ha te így akarod megpróbálni a fogyást, ajánlom a szűztea fortét. Este 1 szem, reggel 1 szem. Meg reggel 2 nospa, délben 2 nospa, este 2 nospa, meg valamikor éjszaka 2 nospa, hogy tudj aludni. Meg ha aludni szeretnél, akkor pelus. Meg ha menni szeretnél valahova, oda is fog kelleni, mert wc nem mindenhol van ám. Fog kelleni nedves wc papír, hogy ne dörzsölje ki a sok törlés a feneked. Amint sikerül hozzászokni, már nem fognak kelleni a fenti segédeszközök, onanntól már szilárdabb lesz amit kakilsz (odáig csak fosni fogsz). Csak ha úgy gondolod eleget fogytál, és abba akarod hagyni, nem tudod, mert a beleid hozzászoktak a hashajtókúrához. Megint be kell venni, megint görcsök jönnek.

Egyik barátnőm okos volt, ő életmódot váltott, 2 év alatt 30 kilótól megvált, mert odafigyelt miből mennyit eszik, illetve sportolt mellette. Ajánlom, hogy kövesd az ő példáját, hogy ne okozz magadnak nagyobb egészségügyi problémát. Hashajtóval fogyni nem lehet.

2022. jan. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!