Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le írná a tapasztalatait az,...

Le írná a tapasztalatait az, aki hashajtoval fogyott?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm azt mondja h mem lehet vele fogyni, viszont én azt mondom hogy lehet, bar még nem csináltam és nem tudom, ezért is jo lenne mások tapasztalatai.
2022. jan. 1. 17:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ja bocsi reggel van, látom nem ez a célod, de na, érted mire gondolok :D
2022. jan. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Felejsd el!
2022. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok... Amúgy azt kérdezte h le lehet e fogyni vagy sem.. Ti meg írkáljátok a mellék hatásokat amit nem kérdezett.... Nah akkor igen le lehet tölteni fogyni elég hamar. Én használtam a guttalaxot párnap alatt lefogytam töle és csak este ettem. És semmi bajom

. Persze nem minden nap szedem a guttalaxot este 19:00beveszem már 10kor a w-c ülök amúgy 6 óra elteltével kellene hatnia kinek hogy. És semmi bajom nincs. 1hétig csináld minde este de még kell igyál 2litert habirsz akkor igyál többet. Fogytam rendesen töle. És semmi bajom

2022. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!