Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le ha nagyon...

Hogyan fogyjak le ha nagyon kövér vagyok?

Figyelt kérdés
Kb egy éve elkezdtem edzeni de nem tartott tovább 3 hétnél , mert nem ment és fájtak a lábaim is. Az ételt visszafogtam de egy ideje nem mozdul a mérleg... 165 kiló voltam legutóbb.
2022. jan. 10. 23:12
1 2
 11/12 Andizsuzsi ***** válasza:

"8: ez 2 méteres férfinak is jelentős túlsúly"


Ez így van, de nem a létre is kockázatos kategóriában. Persze igazad van és kicsi a valószínűsége, csak arra próbáltam rámutatni, hogy a tömegen kívül gyakorlatilag semmit nem tudunk. Se a nemét, se a magasságát, az életvitelét, társult betegségeket, semmit. Így azért még szakember sem tudna tanácsot adni, nem egy ilyen közösség.

2022. jan. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
52%
Az étrended ki tudod alakítani egyedül, kalóriaszámlálással? Segítünk, ha nem. Első körben elég lenne egy kalóriadeficites, egészséges étrend is, hamar megindulnának a kilók, konkrét sportolást elkezdeni ráérsz ha már nem tesz rosszat az ízületeidnek. Addig is lehet mozogni, amit tudsz és szeretsz.
2022. jan. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!