Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges 20 nap alatt 6 kgt...

Egészséges 20 nap alatt 6 kgt fogyni?

Figyelt kérdés

Rendesen ettem és mozogtam meg minden.normális?

Azért kérdezem mert 2 éve éhezéssel fogyta le.és most nem akarok ilyen hibába esni


2022. jan. 19. 12:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán meglehet csinálni. Abból a 6 kilóból 2-3 kiló alapból lemegy az első héten. utána meg attól függően hogy mit csinálsz, és hogyan étkezel akkor simán letud menni még heti 1-1,5 kiló
2022. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem!

Én akkor fogynék ennyit (6-7kg zsírból), ha 20 napig csak vizet innék.

2022. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Rajtam is van bőven felesleg.

85 kg-ra sikerült híznom, sosem voltam ilyen sok. 165 cm vagyok.


Ezért 3 hete elhagytam a cukrot,lisztes dolgokat,és napi egy órát kocogok, heti 1-2 pihenő nappal.(Mindig is futottam, csak sajnos ősszel egyéb problémák miatt csak havi 1-2 volt és hát rengeteg szemét kaja..) Tornázni is elkezdtem újra (tavasz óta sajnos az is elmaradt)

Vékony sosem voltam.


De a kérdésre visszatérve én is most három hét alatt 6,5 kg-val lettem könnyebb,aminek nyilván a nagy része víz. De már jobban érzem magam.

Mióta odafigyelek nem is vizesedem.


Jelenleg napi 4-5 étkezést tartok, nem mérem a kalóriát, de már ezzel, hogy a mértéktelen pékáru, tészta és csoki zabálást elhagytam 3 hete, valamint igyekszem egészségesen étkezni, érzem a pozitív változást. Még az anyagcserém is rendeződött, pedig épp attól tartottam hogy mégjobban lelassul.

Remélem nyárra visszanyerem valamelyest a korábbi formám.

2022. jan. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha eddig sok cukros kajat meg uditot vittel be es hirtelen abbahagytad akk normalis. Rolam 8 kg jott le 1.5 honap alatt pedig sokat ettem, csak tudatosan.. es nagy tulsulyom se volt csak szalkasitottam
2022. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudsz 20 nap alatt 6 kg-t fogyni. Ezt csak úgy érheted el, ha éhezteted magad, vagy más merényletet követsz el a szervezeted ellen. Ha ezt teszed az klinikailag kimutatható lesz utána (mármint a károsodás), illetve az első étkezésednél (nagy pizza, meki, nagy adag étel) visszaugrik azonnal. Értsd: 1 nap alatt
2022. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
SAját tapasztalat alapján lehet:) [link]
2022. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!