Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj velem?

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

168cm körül vagyok és 83kg kb, 24éves lány

Tudom, hogy kövér vagyok tudom, hogy fogynom kéne mégis veszem a péksütit, a csipszet, csokit

Mi bajom van? Hisz nem tetszem magamnak és tènyleg kövér vagyok mègsem étkezek rendesen

Pár napig be tudom tartani aztán megint veszem a sok szarságot. Egyedül élek amúgy és én rendelkezem s fizetésem felett. Lehet ez is benne van a pakliban? Hogy nem szól bele semki és bármit megvehetek? Nem tudok már mire gondolni..



2022. jan. 22. 00:22
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Igen, és?:D nem viszem mindig magammal a telefont (okosórám nincs)

a futótársamnak van

2022. jan. 24. 19:15
 22/25 anonim ***** válasza:
Mennyi idő alatt futsz le 14 kmt? *.* én már mióta szenvedek a 10km határon, nem tudok azon túllendülni, nemhogy egy laza 14 :D
2022. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
1 óra+ több, mint 30 perc kb de van az 40 perc is, pontosan nem tudom viszont lassan futunk és nem is lépünk nagyokat:D
2022. jan. 24. 20:40
 24/25 anonim ***** válasza:
Énis igy voltam nagyon sokáig. 2évig hitegettem magam,hogy "holnaptól diéta " illetve ha el is kezdtem pár napig tartott. 168 cm voltam és 79kg. Rájöttem hogy egy kib**ott nagy motiváció kellet csak! Nekem pl az volt hogy külön lettem a páromtól ő mindig bántott hogy malac vagyok stb. (Mikor még össze jöttünk sovány voltam) ahogy elköltöztem tőle másnap el is kezdtem a diétát. Folyton az járt a fejemben hogy ha majd lefogyok és véletlen össze futók vele vhol majd nagyott les hehe. Elkezdtem számolni a ch-t. Első hónapban 7kilot fogytam !!! Onnantól nem volt megállás. Imádtam csinálni, motivált a régi ruháim. És az hogy újakat vettem. 5hónap múlva már 60kilo se voltam. Lementem teljesen 55ra. És találkoztam az exemmel egy buliba. Ahh sose fogom elfelejteni. Most vissza jött 12 kg azon vagyok ledolgozzam. Ha gondolod írj és csináljuk együtt!
2022. jan. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Csak mert múltkor azt hittétek kamuzok a 14km-es futással.. (bár semmi jó nem származik ha hazudok egy ilyen dologban, nem is értem)

Ma 15km lett meg. Elég is volt:D..

[link]

2022. febr. 6. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!