Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megettem 1300kcal két étkezés...

Megettem 1300kcal két étkezés alatt és buntudatom van mert ettem hogyan lehet ezen túllepni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 22. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:

hogy elfoglalod magad valami mással

hiába írjuk neked hogy az 1300 kcal nem sok ha a fejed nincs rendben

az ételre olyan dologként gonodlj ami táplálja a tested, hajtja a szívet, működteti a májat, ami segít látni, hallani, mozgati az izmaidat.

ha nem ennél ez mind nem lenne, szóval enni jó

2022. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Én ma 1500at ettem ebédre, most szenvedek 2 napot a bűntudattól, majd hétfőn futok.
2022. jan. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugy h elfogadod h az embereknek enni kell az eletbenaradashoz. Vagy miert kerdezed ez szted sok v mi?
2022. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
2-es, 500kcal kb 8 (nyolc) kilométer futást fedez...
2022. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 12 kilométert szoktam futni. És nem kell koppra kimatekozni szerintem :)
2022. jan. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pszichológussal, mert 1300 kcal még pont elég a létezésedhez, ha kómában fekszel.
2022. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De nem azt irta h egesz nap hanem h 2 etkezesre es 2kor irta ki. Meg lehet h 45 kg kitudja itt mar 😀
2022. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ha 2500 kcal a napi szükségleted akkor semmi gond :)

De egyébként nem kell kétségbe esni ha sokallod a napi szükséglethez képest hogy 2 étkezés alatt sokat bevittél...arányosan.Mert holnap is lesz nap,majd holnap kijavítod! Csak ne csinálj ebből rendszert...az a bűn ha rendszeressé teszed ezt!

Egy tanács...ha mondjuk 2200kcal a napi szükségleted...hasra ütésre írtam valamit...szóval ha ennyi,és fogyni szeretnél,akkor 2000kcal ra próbáld belőni.És ne 3 étkezésből álljon egy napod,hanem sokból! 2-3 óránként egyél.Mellette igyál sok folyadékot,lehetőleg csapvizet.Azért nézd meg a vízszolgáltató térképén hogy mennyire ajánlatos a csapvizet fogyasztani ott ahol élsz.A 2000kcal pedig kb. úgy nézzen ki hogy 200-300 kcalt egyél meg egy nagyobb étkezésre.Ha ebből mondjuk csinálsz 4et...az olyan 1000 kcal.A többi étkezésed apróságok legyenek,zöldség gyümölcs váltakozva,vagy akár valami alacsony zsírtartalmú tej,esetleg tojás.Ha 2-3 óránként mindig eszel valamit,és minőségi ételeket,amire azt értem hogy tápláló,tehát van tápértéke,akkor kevésbé leszel éhes és nem fogod két pofára tömni a sz.rabbnál sz.rabb kajákat.A sz.r kaja nem tápláló...főleg a cukorra jellemző hogy jól átb.ssza az agyad,mert eltelít,legalábbis úgy érzed...de aztán a fenéket...épp hogy a sz.r kaják azok amik nem táplálnak és ezért éhezel meg nagyon hamar újra és újra és úgy érzed hogy mindig éhes vagy.Ráadásul a cukorral legtöbb esetben nem tud mit kezdeni a szervezet,nem tudja felhasználni úgyhogy a legnagyobb valószínűség szerint elraktározza zsírtartalékként.Amitől nő a hasad, vagy a s.gged.Ha esetleg nem értenéd.

A szervezetnek nem 3 étkezésre van szükséges egy nap,folyamatosan kell táplálni egész nap,és nem szabad túlenni se magát az embernek.

Estére ajánlom a 3-4 deci tejet,ami biztosítja az éjszakára a megfelelő tápanyagot a szervezetnek,mert kellő mennyiségű fehérje van benne.De mellette nem egy 600kcal-os étkezés ami után aludni sem bírsz.

2022. jan. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!