Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Menstruáció első napján fél...

Menstruáció első napján fél kilóval könnyebb voltam, mint most, hogy vége van a ciklusnak. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Első hónapom az életmódváltásban, minden motivációra szükségem van perpill azt érzem, mert nagyon hosszú út áll előttem (35-40kg túlsúly)

Csütörtökön, amikor megjött a menzeszem mérlegre álltam és 116,1 kg voltam.

A 4 nap alatt amíg megvolt tornáztam és az étkezésre is figyeltem, mégis ma mérlegre álltam és 116.6kgot mutatott.


Tudom, hogy nem nagy eltérés, de baromira elveszi a kedvem ilyenkor, mert kb. 5 tábla csokit megtudtam volna enni, tartottam magam, és mégse látom értelmét...


2022. jan. 24. 07:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyivel nem kell foglalkozni. Ittàl egy pohár vizet, nem pisiltèl, nem kakiltàl. Bármi. Ettől ne menjen el a kedved
2022. jan. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
4 nap alatt sdmmi nem változik. Termeszetes ingadozásba is belefér a fél kiló, nemhogy a mensisbe.
2022. jan. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

menstruáció alatt valaki3 kilót is ingadozik

a legjobb módszer tényleg az, ha ilyenkor előtte és utána 2 napot nem méred magad, mert olyankor teljesen máshogy működik a test, más a víz- és hormonháztartás

ha szépen tartasz mindent, nem ciklus előtt és után méred magad és két hét alatt nincs változás, akkor vagy rossz úton. ha a diéte egysezrű és gyors lenne, nem lenne annyi elhízott ember. akaraterő sé rengeteg türelem kell

(66kg, nő (aki volt 94 is))

2022. jan. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen 2 kilóval több vagyok mikor menstruálok, úgyhogy erre nem érdemes adni szerintem.
2022. jan. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én minimum 1 kilóval több vagyok a mensi alatt és után. Ne aggódj, teljesen normális.
2022. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mindig legalább 3 napot várok a menzesz után, és csak úgy állok mérlegre. Előtte nem érdemes, a vízvisszatartás miatt. Én 15 kg-ot fogytam félév alatt, folyamatosan mértem magamat.
2022. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is több szoktam lenni, kitartás kedves kérdező
2022. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
dugd el a mérlegedet, és csak 1 hónap múlva vedd elő
2022. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

4 nap?

Majd 4 hónap múlva lesz érdekes, hogy mennyit fogytál.

2022. jan. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!