Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt csak 2 kilót...

1 hónap alatt csak 2 kilót fogytam?

Figyelt kérdés

Heti 6x járok 1 órát kondiba.

40 perc cardio és 20 perc súlyzós edzés.

Emellett egészségesen étkezem és keveset de a mérleg alig mutatja, holott lenne miből.

97 kg vagyok 163 centihez.

Amit észrevettem,hogy a kabátom feljön rám és több ruhám is ami eddig kicsi volt.

Létezik,hogy sok izom jött fel a lábamra és emiatt nem igazán látszik kilókban a változás?

Leginkább lábra edzek mert nagyon csunyak, viszont már kezd izmosodni ezt észrevettem.

Picit rossz hogy nem nagyon mozdul a mérleg nyelve..:(


2022. jan. 27. 09:49
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
58%
1 hónap alatt nem nagyon izmosodhattál és ekkora súlybol sokkal több mehetett volna le, főleg hogy az első kilók csak vízvesztés. Mit eszel, mennyit pontosan? Szerintem itt az étrend lesz a hibás, az kevés infó hogy egeszségeset meg keveset.
2022. jan. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
60%
Hogyne lehetne, havi 2kg nem rossz, főleg, hogy van rajtad felesleg, amitől mégjobban beindul az izomépítés a + súly alatt. Bőven jó vagy.
2022. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen, azért azt hozzáteszem, hogy az izomépítés nem egy nagyon gyors folyamat, de azért közbeszól egy kicsit, ha a mérleg szerinti fogyást vesszük figyelembe.
2022. jan. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
42%
Felesleggel pont hogy gyorsabban kéne fogynia,az első hónapban 4 kiló is lemehet az étrend rendezése, vízvesztés, stb.miatt. Írd le 2 napi etrended
2022. jan. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Rendben


Reggeli: banán

Ebéd: csirke rizzsel

Vacsora : tegnap pl Quinoas spenotos paradicsomos saláta volt amit én csináltam.

Van hogy zöldséges wokot csinálok vagy csak joghurtot eszem


Mindig változik igazából

2022. jan. 27. 10:43
 6/39 anonim ***** válasza:
51%
De számolod a kalóriákat? Nagyon el tud csúszni ezen az ember, egy kis ez-az, innivaló, olaj a húson, és máris megszalad.
2022. jan. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

De az a durva hogy a ruháim meg elkezdtek jók lenni.

Összecipzározok egy olyan kabátot amit 3 hete fel sem tudtam venni.

Nagyon fura ez nekem

2022. jan. 27. 10:46
 8/39 A kérdező kommentje:

Persze hogy számolom.

Ennél kevesebbet nem tudok már enni különben rosszul leszek az edzőteremben.

Vettem egy Garmin órát is amivel mérem edzés közben a kalóriákat.

Átlagban 1 óra alatt 600 kalóriát égetek el.

Szóval az rengeteg szerintem…

2022. jan. 27. 10:48
 9/39 anonim ***** válasza:
69%

Ne haragudj de ez egy 40 kilós nőnek is kevés étel. Mi az, hogy reggeli banán?

Ekkora testsúlyhoz minimum 1700-1900 kalóriát kéne enned, na ez az étrend amit leírtál max 1000kcal.

A tested átkapcsolt a tartalék üzemmódba, mert éhezteted, ezáltal mindent, amit megeszel, zsírban raktároz. Fogyni így nem fogsz, cserébe jól tönkreteszed magad.

2022. jan. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
41%

Mennyi kalóriát eszel?

Szerintem, ha a ruháidon látod, akkor az a lényeg, folytasd, majd beindul :)

2022. jan. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!