Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt csak 2 kilót...

1 hónap alatt csak 2 kilót fogytam?

Figyelt kérdés

Heti 6x járok 1 órát kondiba.

40 perc cardio és 20 perc súlyzós edzés.

Emellett egészségesen étkezem és keveset de a mérleg alig mutatja, holott lenne miből.

97 kg vagyok 163 centihez.

Amit észrevettem,hogy a kabátom feljön rám és több ruhám is ami eddig kicsi volt.

Létezik,hogy sok izom jött fel a lábamra és emiatt nem igazán látszik kilókban a változás?

Leginkább lábra edzek mert nagyon csunyak, viszont már kezd izmosodni ezt észrevettem.

Picit rossz hogy nem nagyon mozdul a mérleg nyelve..:(


2022. jan. 27. 09:49
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

Miért kell ilyen hangnemben válaszolni? Szerintem én normálisan tettem fel a kérdést.

Miért kell olyanokat írni,hogy “mond te normális vagy???” Meg ordibálni.

Ezért gyűlölöm ezt az oldalt. Segítséget kér az ember és ilyen passziv agresszív válaszokat kap.

Nem az információval van bajom amit adtál hanem a hangnemmel.

Hagyjuk is.

2022. jan. 27. 11:01
 22/39 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy nekem az elég kifogasnak tűnik, hogy eddig nyilván túletted magad, ergo volt időd enni, most hirtelen már egy banánra sincs időd reggel?
2022. jan. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Azzal égetek el 700 kalóriát amit már kifejtettek fentebb.

40 perc cardió ( lépcsőzés,elliptikus,bicikli)

Majd 20 perc súlyzós edzés.

Mive kövérebb vagyok ezért több energia kell ahhoz is hogy egyáltalán megmozdítsam a 97 kilómat.

Gondolom ezért égetek több kalóriát mint Te….

2022. jan. 27. 11:03
 24/39 A kérdező kommentje:

22-es hogy jön ez most ide hogy mit ettem eddig és mire van/nincs időm.

Miért kell ítélkezni?

Igen több időm volt reggelizni pl mert nem irodában dolgoztam hanem egy étteremben Ausztriában ahol

11kor kezdtünk minden nap.

De nem is értem miért kell a személyes dolgaimat is feszegetni.

2022. jan. 27. 11:04
 25/39 anonim ***** válasza:
76%
Azért kell, mert ezek nem a szemelyes dolgaid, hanem a fogyókúrádhoz kapcsolódó dolgok. Ne haragudj, de 5 perccel előbb felkelesz és csinálsz 3 tojásból egy rántottát, ne mondd, hogy olyan rohadt nehéz lenne. Ne szórakozzunk már hogy 1 banánt tudsz bedobni a taskádba és más megoldás nincs.
2022. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj kérdező, de rettentő ingerlékeny és sértődő vagy. Nem írt senki rosszat és egy idegen embertől ezen besérülni?

Szerintem és ezt magamról tudom a koplalás miatt van. Amikor az ember éhezik ha nem is érzi, akkor vàlik ilyen nebáncs virággá, hogy nem lehet hozzászólni. Én is ilyen vagyok és elég sok ismerősöm. Szóval dobd félre a sértettséget és gondolkozz el azon amit mások írtak. Senki nem akar megsérteni, csak egyszerűen tudjuk hogy ez így nem fog menni hosszútávon.

2022. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy négyszer kérdezték meg, hogy mennyi kalóriát eszel, persze, hogy felcs.szed az embert ha helyette ilyen hülyeségeket írsz, hogy egy banánra van időd összesen.
2022. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Na jó hagyjuk is.

Csak elegem van abból hogy normálisan kiírok egy kérdést, erre jönnek a nagybetűs kiabálások meg a flegma passzív agresszív válaszok.

Amit utoljára írtál az rendben van. De az amit előtte írt valaki az nincs.

Lehet egy véleményt normálisan is írni, meg olyan hangnemben is,hogy fölényeskedjünk.

2022. jan. 27. 11:13
 29/39 A kérdező kommentje:

Leírtam,hogy mennyi kalóriát eszem!!!!!

Katasztrófa ez az oldal. Hagyjuk is tényleg. Szép napot és további jó bunkózást ezen az oldalon :)

2022. jan. 27. 11:14
 30/39 anonim ***** válasza:
62%
Hú, de sértődékeny vagy. Egyéb lelkibaj? Segítettünk. Keveset eszel, koplalsz, hülyere edzed magad, és egy tinilány agyi szintjén csinálod a fogyokúrád. Szívesen.
2022. jan. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!