Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Lefogytam 19 kilót észvesztően sok mozgással, és azzal h alig ettem valamit.

A mozgást megtartottam ugyanúgy. Minden nap szobabiciklizek (2 és fél órát) és aerobicozok (20-25 percet) és minden nap csinálok 100 felülést is. De ugye ettől többet mozogtam kicsivel, de bejött a suli, és hát.. =/ És félek, hogy ha elkezdek enni normálisan akkor visszajönnek a kilók, mert sokan panaszkodtak már erre. Tapasztalatokat kérnék, akik hasonló helyzetben vannak/voltak, mint én, vagy egyik ismerősük, de akárkitől szívesen várom a válaszokat. Ja, és a 19 kilót fél év alatt adtam le.


2010. szept. 10. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, amúgy sem egészségesen fogytál le, mert koplaltál mellette, holott mozgás mellett még több energiára van szükség. Előbb v. utóbb kikészülsz, remélem ezt nem akarod. Inkább állíts össze étrendet magadnak, nem nehéz. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt (délelőtt), ebédre pl. barna rizs, roston csirkemell, ne szendvicsekkel tömd magad suliban, nyugodtan vigyél kis ételes dobozt (én is azt csináltam, még villát is vittem :D), főtt kajával. Napi 2l víz minimum! Ha naponta ötször eszel, kis adagokat, befog indulni az anyagcseréd, és nem fogsz elhízni. :) Nekem nagyon bejött!
2010. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!