Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap 1 hét alatt 6 kg fogyás?

1 hónap 1 hét alatt 6 kg fogyás?

Figyelt kérdés

Január 3.-án kezdtem el fogyózni, de akkor még igazából elég sűrűn tartottam “csalónapokat” illetve az edzésre sem figyeltem oda annyira.

Kb 3 hete kezdtem el odafigyelni nagyon az étkezésre és a sportra.

100kg-ról indultam és most vagyok 94.

Szerintetek ez reális vagy több kellett volna hogy lemenjen?


2022. febr. 9. 08:39
1 2 3
 21/27 mindentudó99 ***** válasza:
Nem tudom mi nirmális mi nem 30 kilót dobtam le fél év alaatt. De ment volna gyorsabban is ha akarom.
2022. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
80%

Ilyen az, amikor a kérdező nem olyan válaszokat kap, amilyeneket szeretne. Ne próbáljátok meggyőzni, nem hajlandó felfogni.. Majd megtapasztalja, ha kitart addig.


Fogyás elején - főleg nagy súlyból, - eleinte jelentős a súlycsökkenés. Ennek egy nagy része víz. Amikor közelítesz a normál súlyodhoz,a fogyás lelassul, időszakosan akár meg is áll.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak: testösszetételt is vizsgáló mérleg használatával nagyjából pontosan látnád, hogy hány kilogrammal csökkent a zsírmennyiség (én használtam anno). A leadott súly kb. fele víz, így a tényleges (zsírból való) fogyásod kb. 3 kiló 6 hét alatt - ez egészséges tempó. Ha sportolsz és nem koplalsz, akkor a fogyásod valószínűleg nem járt izomtömeg-vesztéssel.


Saját tapasztalatból írok, te meg vagy elhiszed/megfogadod, vagy nem. Mindenesetre sikeres fogyást kívánok!

2022. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Ne próbáljatok meggyőzni de Te mégis azt próbálod.

Megkérdezhetem,hogy mi a végzettséged?

Gondolom valami hasonló irányultságú szakmád van.

Ellenkező esetben sajnos nem releváns a válaszod 🙃

2022. febr. 10. 07:41
 24/27 A kérdező kommentje:

Kedves 20-as

Én nem 22 kilót fogytam hanem 35 kilót csak mive pcos betegségem van szépen lassan visszakúsztak a kilók.

Megfogadom a tanácsokat és nem írok ide több kérdést mert mindenki táplálkozás szakértő és nagyon jól tud mindent. Az hogy fogytál 22 kilót nem azt jelenti hogy értesz hozzá.

Gyereket is szülhet mindenki de nem válik attól még jó szülővé…🙃

2022. febr. 10. 07:43
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pcos van, csak én nem híztam vissza. Wow, csak nem azért, mert egészséges ütemben fogytam?

Idióta.

2022. febr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

#22 vagyok. Szintén sokat fogytam és pcos-em is van (nem híztam vissza), de sajnos mérnök vagyok, így nem releváns a válaszom, - hiába tapasztalaton alapul.


Oké. :'D

2022. febr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Fordító vagyok, így én sem tudhatom 🤷‍♀️ kérdező, te remélem dietetikus vagy személyi edző vagy, különben a te véleményed sem ér lóf.szt se.
2022. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!