Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha úgy érzem nem megy egyedül...

Ha úgy érzem nem megy egyedül a fogyás érdemes külső segítséget kérném, és ha igen honnan? Lent leírom bővebben.

Figyelt kérdés

A fő gondom hogy falásrohamokkal küzdök. Vannak napok amikor félreteszek és onnantól teljesen elengedem a dolgokat aznapra. Tudom nem jó, ezért szeretnék változtatni.

Gondolkodtam pszichológuson, vagy hogy csatlakozok az anonim túlevőkhöz. Gondoltam arra is, hogy edzővel kezdek dolgozni, illetve azon is, hogy részt veszek egy életmódváltó programban, ahol mentorálás is van (Kovács Dia, Duciforradalom programja szimpatikus)

Nektek mi a véleményetek, melyikkel érnék a legtöbbet?


Mindegyik elég sok pénz, de úgy vagyok vele, hogy ez a probléma már túlmutat rajtam, és nem szégyen, ha segítséget kérek.



2022. febr. 14. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát figy ha ilyen rohamaid vannaka z erősen jelzi, hogy a fogyókúrád nem fog életmóddá válni, hanem csak egy átmeneti magadraeröltetett rendszer és amint abbahagyod visszahízol. Ezt kéne először megreformálni szerintem. Kezdetnek egy személyiedzővel beszélnék, aki segít az étrendben. Fontos hogy olyan legyen amivel nem vag ykésőbb éhes, és az se baj ha gyutrok rá hogy utána beférjen a kedvenc ételedből egy kis adag, tehát több kardióval ehetsz többet...


Szerintem tök jó hogy segítséget kérsz, ha úgy érzed a túlevésed erősen lelki eredetű akkor jó ötlet a pszichológus is...én az anonim túlevőket a végére sorolnám a dolognak, mert minden fogyókúrázónak vannak evésrohamai, főleg ha nagyon nagyot akar változtatni egyszere... szóval nem feltétlen abnormális ez

2022. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elsòsorban dirtetikust kellene keresned. Ha rendben van az étkezésed, nem csak a falásrohamok fognak csökkei, hanem az esetleges hangulatingadozások is.

Életmódváltó programot azért nem ajánlok mert az eléggé tömegtermék és általában nem tanít meg a helyes étkezés alapjaira csak alkalmi segítség amit sokszor nem lehet hosszútávon tartani. Ezért gondolom hogy egy jó dietetikus vagy táplálkozási tanácsadó kell, aki szemwlyre szabott étrendet ír, a te saját szükségleteidnek, és közben megtanulod az adagokat, az egészséges alapanyagokst stb


Én a helyedben nem keresnék lelki segítséget ezzel kapcsolatban, amíg egy táplálkozási szakembert sem kerestél

2022. febr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy dietetikust keress fel először
2022. febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2022. febr. 14. 20:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Hany kilo vagy? Milyen magas?
2022. febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
170cm kb 70kg.A 70es szám nagyon mwgijesztett, szóval muszáj lesz valamin változtatnom...
2022. febr. 15. 14:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk férfiként ez nagyon jó lenne nőként picit sok, kivéve ha nagyon izmos vagy. Amúgy nekem is 48-55 a jó tartomány és amikor 56 lett sikítófrászban estem neki lefogyni, szóval teljesen megértem, hogy a kis túllépés is ijesztő, amúgy szerintem szuper hogy most itt megállsz a hízással, azért 15-20 kiló pluszt is le lehet adni, de ugye a striák maradnak...a bőr is lassaban regenerálódik
2022. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!